31.05.2017 / Personalia / Ludzie
 

Hanna Jackowska na czele Leo Burnett

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Hanna Jackowska (fot, Leo Burnett)
Hanna Jackowska (fot, Leo Burnett)

Od 1 czerwca 2017 obowiązki Dyrektora Zarządzającego Leo Burnett pełnić będzie Hanna Jackowska, z agencją związana od 1998 roku. Będzie raportowała do Tomasza Pawlikowskiego, szefa Publicis Communication. 

Hanna Jackowska pierwsze kroki w reklamie stawiała w 1995 roku w JWT, w 1998 roku dołączyła do agencji Leo Burnett, która okazała się jej miejscem budowania kariery. Burnettowcem jest nieprzerwanie od blisko 20-lat, w czasie których pracowała dla takich klientów jak bank Millennium, Coca Cola czy Procter & Gamble. 

Jej zawodowe sukcesy to między innymi praca w charakterze Regional Account Director odpowiedzialnego za koordynację pracy biur lokalnych LB w regionie CEE oraz tworzenie komunikacji dla marek z tego regionu (Tide/Vizir/Myth/Bonux/Dreft). W 2013 P&G powierzyło LBW obsługę regionalną kolejnej kategorii – Surface Care – dla marek Mr. Proper i Comet, a stanowisko RAD Hannie Jackowskiej również na tej kategorii. W ubiegłym roku ze strony LBW uczestniczyła w globalnym przetargu  prowadzonym przez Publicis NY, w wyniku, którego warszawski oddział Leo Burnett poszerzył swoje portfolio o kolejną markę P&G, Fairy, którą obsługuje w regionie CEE. Międzynarodowe know how i praca na wymagających projektach jednego z najważniejszych klientów Publicis Groupe to warsztat, którym Hanna Jackowska dzieli się z pracownikami agencji.

Do grona marek obsługiwanych przez Leo Burnett w ostatnich dwóch latach dołączyły: Fairy (kategoria dish P&G), GetBack, Samsung (kategoria brown goods), IQOS Philip Morris International oraz Philip Morris Baltics. Projektowo agencja pracuje także z Mlekpolem (Łaciate).

Tomasz Pawlikowski formalnie pozostaje CEO Leo Burnett, jednak jego główna aktywność będzie koncentrowała się na budowaniu siły centrum kompetencyjnego Publicis Communications i synergii w obszarze struktur Publicis Groupe. Hanna Jackowska będzie zarządzała Leo Burnett ze wsparciem Adama Nowakowskiego, zastępcy dyrektor zarządzającej i jednocześnie szefa strategii. Do obowiązków nowej MD będzie należało kierowanie sześćdziesięcioosobową firmą, dbałość o wysoką jakość świadczonych usług, pozyskiwanie nowych kontraktów i poszerzanie kompetencji agencji w obszarze digital. Zadaniem Hanny Jackowskiej będzie integracja oferty Leo Burnett z usługi marek wspierających, funkcjonujących w ramach Publicis Groupe: e-commerce, e-shopper, business transformation. Nowa dyrektor zarządzająca będzie wzmacniała ofertę 360 stopni i pozycję Leo Burnett jako partnera biznesowego klienta.

 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Leo Burnett


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

  Kompleksowo realizujemy projekty internetowe - od strategii, poprzez wdrożenie witryny, do pozyskiwania...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • 6ix 6ix

  6ix świadczy usługi bazujące na technikach WoMM (Word of Mouth Marketing). Naszą ambicją jest posiadanie...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • ASPER SOFTWARE HOUSE ASPER SOFTWARE HOUSE

  ASPER SOFTWARE HOUSE z Warszawy to osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. W naszej pracy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
Digital We
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.