26.01.2017 / Personalia / Ludzie
 

Hugo Barra przechodzi do Facebooka

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Hugo Barra
Hugo Barra

Kilka dni temu Hugo Barra, wiceprezes chińskiego Xiaomi ogłosił, że odchodzi z firmy, by wrócić do Doliny Krzemowej. Na Facebooku wyjaśnił, że powody tej decyzji są wyłącznie osobiste - po trzech latach rozłąka z bliskimi zaczęła negatywnie odbijać się na jego kondycji. Dzisiaj wiadomo już, że w USA nie będzie próżnował. Dołączy bowiem do zespołu Facebooka, by rozwijać projekty związane z wirtualną rzeczywistością, w tym projekt Oculus. 

- Hugo podziela moje przekonanie, że wirtualna i rozszerzona rzeczywistość będzie kolejną ważną platformą obliczeniową. Pozwoli nam w pełni doświadczać nowych rzeczy i być bardziej twórczym niż kiedykolwiek wcześniej. Hugo ma zamiar pomóc budować tę przyszłość. Ne mogę się doczekać, aby mieć go w naszym zespole - napisał na swoim profilu Mark Zuckerberg, po czym wymienili się z Barrą uprzejmościami, przekonując wzajemnie o swojej ekscytacji na myśl o współpracy. 

Hugo Barra, który przez trzy lata był wiceprezesem Xiaomi, wcześniej zajmował się rozwojem projektu Android w Google. O swoim odejściu z tej firmy poinformował za pośrednictwem serwisu Google+. 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Oculus, Xiaomi, facebook, google


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.