8.02.2017 / Personalia / Ludzie
 

Jakub Rzepka szefem sprzedaży Sarigato

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Jakub Rzepka (fot. Sarigato)
Jakub Rzepka (fot. Sarigato)

Jakub Rzepka, który dotąd pełnił funkcję Agency Sales Managera w Sarigato, objął nowo utworzone stanowisko Agency Sales Directora. Rzepka będzie odpowiedzialny za opracowanie i wdrażanie strategii sprzedażowej oraz współpracę z klientami w zakresie kampanii e-mail marketingowych i kampanii display opartych o targetowanie behawioralne.

Jakub karierę w reklamie rozpoczął w OpenRate, dalej realizował kampanie on-line w spółkach należących do Grupy Netsprint, gdzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych oraz obsługę istniejących klientów firmy.

– Jestem pasjonatem innowacji w reklamie, a zespół z jakim mam przyjemność pracować to świetni ludzie i profesjonaliści. Sarigato daje możliwości pracy w wielu obszarach dla kampanii digitalowych jakie realizujemy dla naszych Klientów. Realizowane projekty zarówno jeżeli chodzi o rozwiązania technologiczne, jak i kreację to dla nas nieustanna droga dążenia do doskonałości. Mam naprawdę świetny zespół ekspertów, z którym wspólnie zrealizujemy wszystkie cele na te rok – tak zmianę stanowiska komentuje Rzepka.

Jakub zdecydował się związać swoją przyszłość z Grupą Sarigato również ze względu, na wartości, jakie podziela z resztą zespołu, w tym najnowszy projekt Fundacji Sarigato, charytatywny sklep zoologiczny Sklep.KarmimyPsiaki.pl, którego 100% zysku przeznaczane jest na pomoc bezdomnym zwierzętom. 

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Sarigato


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
Digital We
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.