Krzysztof Pałys dyrektorem handlowym w Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Krzysztof Pałys
Krzysztof Pałys

Z marketingiem i reklamą jest związany od ponad dziesięciu lat. Zarządzał Agencją Reklamową Wanilia, należącą do Grupy Reklamowej Terytorium, następnie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w Sarto Public Relations. Budował relacje z klientami i uczestniczył w powstawaniu i wdrażaniu strategii marketingowych.

Krzysztof Pałys współpracował m.in. z takimi klientami jak Coca-Cola, Intermarche, Nestle, Danone, Marwit, Tchibo, Rolls Royce czy JTI. Prowadził również największy polski program wspólnego marketingu dla partnerów biznesowych IBM Polska.

Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. to agencja specjalizująca się w kompleksowej realizacji projektów internetowych - od koncepcji, poprzez wdrożenie, do akwizycji użytkowników i monetyzacji. Prowadzi również obsługę public relations, social media, SEM i SEO. Zespół to ponad 20 osób, doświadczonych ekspertów od projektów internetowych.

Tomasz Bonek i Marta Smaga to współautorzy sukcesu Money.pl, największego portalu ekonomicznego w Polsce. Ich spółka była natomiast odpowiedzialna za debiut internetowy roku 2016 - wdrożenie, na zlecenie Grupy Onet - RAS Polska polskojęzycznej wersji globalnego serwisu Business Insider.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
NuOrder
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.