7.06.2017 / Personalia / Ludzie
 

Krzysztof Pałys w zarządzie Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Krzysztof Pałys (fot. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.)
Krzysztof Pałys (fot. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.)

Do zarządu agencji specjalizującej się w marketingu i PR internetowym założonej przez współtwórców sukcesu Money.pl i Business Insider Polska dołączył jej dotychczasowy dyrektor handlowy. Spółka pozyskała też kontrakty na długoterminową obsługę uznanych marek.

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. (tbms.pl) to zespół ekspertów zajmujących się marketingiem digitalowym, a w szczególności wdrożeniami stron i portali, SEO, SEM, promocją w mediach społecznościowych, lead genaration, programmatic buing, jak również kształtowaniem wizerunku osób, firm i marek.

Spółka powstała, kiedy jej założyciele zakończyli proces sprzedaży największego medium biznesowego, którym współzarządzali przez 11 lat - Money.pl - do Grupy Wirtualna Polska. Odpowiadała także za wdrożenie na zlecenie Grupy Onet-Ringier Axel Springer Polska polskiej edycji serwisu Business Insider, począwszy od przygotowania strategii, przez nadzór na wdrożeniem technologicznym po rekrutację redaktora naczelnego i redakcji. 

Klientami agencji są również marki spoza sektora mediów, w tym uznane koncerny technologiczne specjalizujące się w kompleksowym wdrażaniu systemów do zarządzania procesami w przedsiębiorstwach, dostawie serwerów i macierzy, FMCG, organizatorzy turystyki, deweloperzy, kancelarie prawne.

Krzysztof Pałys z branżą marketingową związany jest od kilkunastu lat. Był m.in. prezesem zarządu agencji reklamowej Wanilia należącej do Grupy Terytorium, następnie dyrektorem zarządzającym jedną z wrocławski agencji public relations. Pracował na rzecz takich marek jak: Coca Cola, Tchibo, Danone, Nestle, Żabka, Intermarche, Salesforce. Jako członek zarządu Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. będzie odpowiadał za rozwój biznesu i relacje z kluczowymi klientami. Wiceprezesami pozostają założyciele agencji Marta Smaga i Tomasz Bonek.

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Krzysztof Pałys, Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
edyta malinska
1. edyta malinska, 89.78.221.*, 07.06.2017 / 09:38
Gratulacje Panie Krzysztofie
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.