3.08.2018 / Personalia / Ludzie
 

Magdalena Jabłońska pokieruje działem reklamy Allegro

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Marta Jabłońska (fot. materiały prasowe)
Marta Jabłońska (fot. materiały prasowe)

W sierpniu do zespołu Allegro dołączyła Magdalena Jabłońska, obejmując stanowisko dyrektora działu reklamy. Będzie odpowiadać za rozwój produktów reklamowych wspierających sprzedaż prowadzoną za pośrednictwem platformy Allegro.

- Oferowanie produktów reklamowych to obecnie nie tylko domena mediów. Platformy takie jak nasza są nie tylko kanałem dystrybucji produktów, ale są też miejscem komunikacji z konsumentami - powiedział Damian Zapłata, Chief Commercial Officer w Allegro - Doświadczenie jakim dysponuje Magda na pewno pozwoli nam dalej rozwijać pakiet produktów reklamowych, dzięki którym sprzedawcy, marki i dystrybutorzy będą mogli efektywnie docierać ze swoją ofertą bezpośrednio do klientów - dodał.

Magda związana jest z branżą reklamową od ponad 18 lat. Zajmowała się wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań marketingowych wspierających sprzedaż, rozwijaniem nowych formatów reklamowych w mediach tradycyjnych oraz w digitalu a także budową i zarządzaniem zespołami sprzedażowymi. Zanim dołączyła do Allegro zajmowała stanowisko Vice Chief Revenue Officer w Grupie Netsprint. Wcześniej była członkiem zarządu w Media Impact Polska (Ringier Axel Springer & Onet) odpowiedzialnym za sprzedaż specjalną oraz przez wiele lat pracowała dla Grupy Onet jako dyrektor sprzedaży specjalnej.

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: allegro


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.