22.11.2017 / Personalia / Ludzie
 

Maja Biniewicz obejmuje stanowisko Digital Chief Officer w grupie MullenLowe

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Maja Biniewicz (fot. MullenLowe)
Maja Biniewicz (fot. MullenLowe)

Maja Biniewicz zajmie się kompleksowym zarządzaniem strukturą firmy w obszarze digital. Do jej głównych zadań należeć będzie optymalizacja struktury digital grupy pod kątem jak najlepszego wykorzystania jej potencjału, zarówno mediowego, jak i kreatywno -produkcyjnego. Jej obszar nadzoru obejmować będzie działania social, performance, content marketing, programmatic oraz wszystkie inne z zakresu online. 

Swoje  dotychczasowe doświadczenie zdobywała  w różnych firmach: zarówno domach mediowych: Starcom MediaVest (obecnie Publicis Media) jak i  agencjach interaktywnych: Strategic Director w K2 Media i Digital Media Director w Isobar, a ostatnio również po stronie wydawcy jako Strategic Director w ZPR Media.

- Bardzo się cieszę, że udało nam się pozyskać Maję do naszego zespołu. Szczególnie ważny był dla nas jej bardzo silny background strategiczny i biznesowy, na który zawsze bardzo mocno stawiamy w naszej firmie. Chcemy, aby nasza rola, jako domu mediowego  szła coraz bardziej w kierunku realnego wkładu w budowanie sukcesów biznesowych naszych klientów. Kompleksowość i dynamika zmian w obszarze nowych technologii daje nam coraz więcej możliwości realizowania tego celu. Maja ze swoim gruntownym fundamentem i zrozumieniem roli narzędzi, połączonym z pełnym pasji podejściem do życia, dodaje naszemu zespołowi nową jakość - mówi Ewa Góralska Managing Director MullenLoweMediaHub.

- Zatrudnienie Mai jest efektem wnikliwego procesu nie tylko rekrutacyjnego, ale przede wszystkim restrukturyzacyjnego grupę MullenLowe. Chcemy połączyć i wzmocnić nasze kompetencję digitalowe, by jak najskuteczniej rozwijać biznes naszych klientów. Maja przekonała nas wizją rozwoju zespołu, strategicznym podejściem do biznesu i zaangażowaniem - dodaje Kinga Grzelewska, Managing Partner MullenLoweWarsaw.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.