3.01.2017 / Personalia / Ludzie
 

Małgorzata Majewska: Z Value Media do agencji mediowej K2 Media

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Małgorzata Majewska
Małgorzata Majewska

Od nowego roku stanowisko dyrektor ds. rozwoju w K2 Media objęła Małgorzata Majewska - dotychczas jedna z kluczowych osób tworzących zespół Value Media, która w nowym miejscu będzie odpowiadać za strategię rozwoju biznesu firmy i jakość rekomendacji kierowanych do jej nowych klientów. 

Małgorzata Majewska, dołączając do grona ścisłego kierownictwa K2 Media, wspólnie z dyrektor mediów Moniką Krawczyk i zarządzającym działami strategii oraz client service’u Maciejem Godlewskim, będzie tworzyć oferty produktowo-usługowe spełniające oczekiwania klientów i plasujące K2 Media w czołówce polskich interaktywnych agencji mediowych. 

- To, co mnie przyciągnęło do K2 Media to możliwość oferowania klientom wysokiej jakości, kompleksowego partnerstwa, dzięki działaniu spółki w ramach Grupy o silnym zapleczu technologicznym, strategicznym, mediowym, kreatywnym i analitycznym. Dodatkowo firma wyróżnia się na rynku w obszarze marketingu efektywnościowego i zarządzania danymi – potrafi je świetnie wykorzystywać zarówno w marketingu jak i w sprzedaży. Cieszę się, że będę mogła wesprzeć swoje wieloletnie doświadczenie w rozwoju nowego biznesu i strategii takimi zasobami – mówi Małgorzata Majewska.  

Nowa dyrektor ds. rozwoju będzie także odpowiadać za wykorzystanie zasobów całej Grupy K2 na potrzeby rozwoju oferty mediowej.

Wcześniej Majewska pracowała w Value Media, gdzie była jednym z kluczowych osób odpowiadających najpierw za nowy biznes, potem za strategię. Od października 2014 pełniła tam funkcję Chief Inspiration Officera, pracując m.in. z multidyscyplinarnymi zespołami w ramach całej Group One. Przed Value Media Małgorzata Majewska spędziła 7 lat w międzynarodowych domach mediowych, między innymi w Initiative IPG Mediabrands i Mindshare oraz po stronie klienta m.in. w Polkomtelu.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Naszym Klientom od 2007 roku zapewniamy kompleksową obsługę social media dla marki lub firmy. Oferujemy skuteczne...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • ASPER SOFTWARE HOUSE ASPER SOFTWARE HOUSE

  ASPER SOFTWARE HOUSE z Warszawy to osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. W naszej pracy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • 6ix 6ix

  6ix świadczy usługi bazujące na technikach WoMM (Word of Mouth Marketing). Naszą ambicją jest posiadanie...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.