19.10.2017 / Personalia / Ludzie
 

Marlena Huszczak jako Chief Operating Officer w Kantar Insights Polska

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Marlena Huszczak (fot. Kantar Insights Polska)
Marlena Huszczak (fot. Kantar Insights Polska)

Od początku października 2017 Marlena Huszczak obejmuje w Kantar Insights Polska nowe stanowisko COO (Chief Operating Officer). Jej zadaniem będzie koordynowanie zmian w firmach Kantar Insights, które pozwolą lepiej realizować strategię, przewidywać sytuację na rynku consultingu, wzmacniać pozycję marki Kantar w Polsce. W tych wyzwaniach Marlena Huszczak będzie wspierać Krzysztofa Kruszewskiego CEO Kantar Insights w Polsce.

- Niezwykle cieszy mnie, że Marlena zgodziła się objąć zupełnie nowe w Kantar Insights stanowisko. Jej misja polegać będzie na implementacji strategicznych decyzji polskiego oddziału grupy Kantar w nasze codzienne życie. Mądra implementacja strategii, to zadanie niejednokroć trudniejsze niż tej strategii budowa. Wymaga bowiem nie tylko wiedzy i doświadczenia ale i znacznej dozy intuicji. Nie spotkałem kandydata, który lepiej uosabiał by te wszystkie kompetencje niż Marlena - komentuje nominację Krzysztof Kruszewski, CEO Kantar Insights Polska

Marlena Huszczak przez ostatnie półtora roku zarządzała HR grupy Kantar w regionie CEE. Jest związana z rynkiem badań od 1998. Zaczynała swoją karierę, jako badacz jakościowy, następnie jako Marketing Manager i Business Development Director w Pentorze oraz HR Director w TNS Polska.

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Kantar Insights Polska


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.