27.06.2018 / Personalia / Ludzie
 

Monika Błaszczak PR & Business Development Managerem w PR Calling

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Monika Błaszczak (fot. PR Calling)
Monika Błaszczak (fot. PR Calling)

Z początkiem roku do zespołu PR Calling, na stanowisku PR & Business Development Manager, dołączyła Monika Błaszczak. Tym samym agencja rozpoczęła proces transformacji mający na celu zaoferowanie Klientom kompleksowej obsługi komunikacyjnej, opartej na synergii tradycyjnego PR-u z nowoczesnymi narzędziami marketingowymi.

Monika Błaszczak w ostatnich latach była odpowiedzialna między innymi za PR Węgierskiego Instytutu Kultury – Ambasady Węgier, współkoordynując obchody „Roku Kultury Węgierskiej 2016/2017 w Polsce”. Jest absolwentką psychologii, studiów podyplomowych na kierunku Manager CSR oraz trenerką zdolności psychospołecznych. Swoje ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując po stronie jednych z najciekawszych polskich agencji PR m.in. dla Deichamanna, Braasa, Wienerbergera, Kruka S.A., Nutricii, Orbisu S.A., czy ERIACu.

W PR Calling objęła stanowisko PR & Business Development Managera, gdzie jest odpowiedzialna m.in. za rozwój oferty firmy oraz tworzenie strategii dla obecnych i przyszłych klientów agencji. Tym samym wraz z Katarzyną Dworzyńska, Head of Business, wzmacnia management agencji oraz współtworzy team new biznesowy. Wspiera również egzekucję projektów przez zespół konsultantów. 

- Rok 2018 jest dla nas czasem bardzo pozytywnych zmian – podkreśla Katarzyna Dworzyńska, Head of Business PR Calling. – Nie tylko dołączyli do nas nowi znaczący klienci, jak na przykład Mindshare czy innowacyjna aplikacja z sektora health tech – AlkyRecovery, ale również zmieniliśmy i powiększyliśmy strukturę zespołu. Cieszę się, że do naszego teamu dołączyła Monika Błaszczak. To świetna, doświadczona managerka, z szerokim portfolio agencyjnym i pozarządowym, które pomaga konstruować optymalne strategie PRowe. Jej energia, entuzjazm i pomysłowość pozwalają również przeprowadzać pozytywne zmiany nie tylko w naszej ofercie, kompetencjach zespołu, ale także kierunku rozwoju biznesu. 

Monika Błaszczak prywatnie zajmuje się literaturą współczesną i prawami człowieka, w szczególności mniejszości romskiej. Zafascynowana jest językami i kulturami Europy Środkowej i Wschodniej. Regularny kontakt ze sceną i prowadzeniem imprez zapewniają jej m.in. organizowane przez nią slamy poetyckie. Post-turystka. 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: PR Calling!


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.