11.06.2015 / Personalia / Portale
 

Powstała Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o.. Będzie realizować projekty internetowe

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

Były redaktor naczelny Money.pl oraz eksdyrektor działu rozwoju i technologii portalu założyli firmę specjalizującą się w kompleksowej realizacji projektów internetowych. - Od strategii, przez jej wdrożenie, do akwizycji ruchu i monetyzacji - to oferujemy klientom - mówi Tomasz Bonek. - Proponujemy również doradztwo firmom, które chcą zaistnieć na polskim rynku internetowym, analizujemy dla nich rynek, przeprowadzamy due diligence - dodaje Marta Smaga.

Tomasz Bonek przez 11 lat budował redakcję Money.pl, kierował również działem public relations i komunikacji marketingowej. Podobnie jak Marta Smaga, która w ostatni latach była dyrektorem działu rozwoju i technologii tego medium, z portalem rozstał się tuż po przejęciu go przez Grupę Wirtualna Polska.

- Doświadczenia zdobyte przy tworzeniu największego w Polsce medium biznesowego są bezcennym kapitałem. Teraz możemy je zaoferować szerokiemu gronu klientów - przekonuje Marta Smaga.

- Nasze usługi kierujemy zarówno do średnich firm, które chcą zaistnieć w sieci, jak i dużych koncernów medialnych, które potrzebują profesjonalnego wsparcia doświadczonych menedżerów, którzy odnieśli sukces w internecie - dodaje Tomasz Bonek.

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. będzie świadczyła także usługi SEO i SEM, przygotowywała natywne kampanie reklamowe, a także przeprowadzała dedykowane dla klienta szkolenia związane z różnymi aspektami obecności w sieci. Głównym obszarem działalności będą natomiast kompleksowe wdrożenia projektów internetowych oraz zarządzanie nimi, także na zasadach outsourcingu.

 

Więcej informacji na: boneksmaga.pl

 

 

Tomasz Bonek

Z mediami związany jest prawie od 20 lat, najpierw z prasą codzienną, następnie telewizją, a później internetem. Przez jedenaście lat tworzył i kierował jako redaktor naczelny redakcją portalu Money.pl (największe medium ekonomiczne w Polsce) oraz serwisów life-style Grupy Money. Był członkiem Rady Dyrektorów tej firmy, któremu podlegały także zespoły public relations i marketingu.

Jest współautorem poradników o biznesie internetowym, wydanych nakładem Wolters Kluwer: „Biznes w internecie”, „Biznes na Facebooku”, „Internet dla seniora”. Od lat wdraża i rozwija z sukcesem nowe przedsięwzięcia internetowe i wykłada na Uniwersytecie Wrocławskim.

Jest także prezesem zarządu i redaktorem naczelnym Interaktywnie.com, magazynu branżowego dla ludzi internetu. To także ekspert od reklamy natywnej, content marketingu, mediów społecznościowych, strategii PR w sieci, doświadczony trener i autor szkoleń.

 

Marta Smaga

Dziesięć lat, najpierw jako project manager, a następnie dyrektor działu rozwoju i technologii, odpowiadała za największe projekty internetowe Grupy Money - od opracowania ich strategii, przez implementację w internecie, pozyskiwanie ruchu z Google, po rozwój pozwalający na osiągnięcie zysków.

W randze członka Rady Dyrektorów zarządzała największym działem tej firmy, kierując zespołem programistów, grafików, project managerów. Wśród swoich zawodowych doświadczeń ma m.in. stworzenie linii serwisów life-style klasy premium, aplikacji mobilnych, narzędzi do analizy danych o użytkownikach.

Razem z Tomaszem Bonkiem wydała serię poradników biznesowych, które ukazały się nakładem Wolters Kluwer, najbardziej prestiżowego wydawnictwa biznesowego w Polsce. Jest ekspertką zajmującą się SEO i SEM. Specjalizuje się w web usability oraz optymalizacji rozwiązań internetowych. Ma szerokie doświadczenie w monetyzacji serwisów, e-commerce, lead generation.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
6ix
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.