6.09.2017 / Personalia / Ludzie
 

SoTrender wzmacnia zespoły sprzedaży i Data Science

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Marek Pawłat (fot. SoTrender)
Marek Pawłat (fot. SoTrender)

Marek Pawłat objął nowo utworzone stanowisko Business Development Managera i zajmie się przede wszystkim nawiązywaniem i pogłębianiem relacji z największymi markami. Nowym Research Project Managerem został z kolei Radosław Pawlak. Do jego zadań należeć będzie prowadzenie i koordynowanie projektów analitycznych, przygotowywanie badań, identyfikowanie potrzeb klienta, oraz bieżące wsparcie działu sprzedaży oraz analiz.

Pawłat poprzednio był związany m.in. z agencją ClickHouse, a następnie, przez ponad 4 lata, z SentiOne, gdzie pełnił funkcję Head of Sales, a następnie VP of Business Development. Do jego najciekawszych osiągnięć zaliczyć można międzynarodowe kontrakty dla firm takich jak Huawei, Electrolux, LG oraz mBank. 

Radosław Pawlak (fot. SoTrender)

Radosław Pawlak przed SoTrenderem pracował w sektorze badań, zajmując się m.in. tworzeniem strategii rozwoju dla przedsiębiorstw z sektora publicznego. Na swoim koncie ma też ponad 20 projektów badawczych jako koordynator na terenie całego kraju.

Dodatkowo do zespołu Sprzedaży i Obsługi Klienta dołączają na stałe, po udanym 3-miesięcznym stażu Aleksandra Rosiak i Aleksandra Dębska, które zadbają o wzmacnianie relacji z klientami i bieżące rozwiązywanie ich wątpliwości dotyczących usług Sotrendera, a do zespołu Data Science - Kamila Wyrwas, która jako Analityk zajmować się będzie opracowywaniem raportów badawczych i rozwojem wewnętrznej struktury analitycznej. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowym biurze rachunkowym, a następnie na stanowisku młodszego specjalisty ds. CRM i analiz biznesowych jednej z firm farmaceutycznych.

 

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: SoTrender


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.