18.06.2015 / Personalia / Portale
 

Tomasz Bonek dyrektorem redakcji biznesowych on-line w Grupie Onet - Ringier Axel Springer Polska

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

Tomasz Bonek obejmuje nowe stanowisko Dyrektora Newsroomu Biznesowego w Grupie Onet-RASP. Do jego zadań będzie należało zarządzanie procesem połączenia newsroomów i redakcji serwisów biznesowych Grupy Onet.pl oraz Ringier Axel Springer Polska.

Na nowo utworzonym stanowisku Tomasz Bonek będzie również współodpowiedzialny za realizację nowej strategii rozwoju serwisów z segmentu Biznes i Finanse Grupy Onet-RSAP.

W marcu tego roku stanowisko Dyrektora Zarządzającego Segmentem Biznes i Finanse objęła Joanna Kuzdak.Tomasz Bonek z mediami związany jest prawie od 20 lat, najpierw z prasą codzienną, następnie telewizją, a później internetem. Przez jedenaście lat tworzył i kierowa - jako redaktor naczelny - redakcją portalu Money.pl oraz serwisów life-style Grupy Money. Był członkiem Rady Dyrektorów tej firmy, któremu podlegały także zespoły public relations i marketingu. Zajmuje się także reportażem podróżniczym oraz fotografią. Na Uniwersytecie Wrocławskim prowadzi zajęcie z public relations i dziennikarstwa internetowego.

Tydzień wcześniej zarejstrowana została spółka Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o., która zajmuje się kompleksową realizacją projketów internetowych oraz interimowym zarządzaniem procesami w przedsiębiorstwach działających on-line, albo rozpoczynających biznes w sieci.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
MR_Elbląg
1. MR_Elbląg, 188.112.53.*, 22.06.2015 / 07:53
Życzę sukcesów!!!
Pozdrawiam
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
6ix
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.