30.03.2017 / Personalia / Ludzie
 

White Paper Agency rozbudowuje struktury

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Leszek Sułek (fot. White Paper Agency)
Leszek Sułek (fot. White Paper Agency)

To nowe stanowiska w strukturze White Paper Agency. Leszek Sułek oraz Łukasz Wodnicki mają za zadanie usprawnić procesy współpracy na linii Klient-agencja-media. Ponadto w zakresie ich obowiązków leży śledzenie trendów na rynku reklamy i marketingu oraz czuwanie nad przygotowaniem koncepcji strategicznych dla nowych kontrahentów.

Leszek Sułek jest od ponad 10 lat związany z branżą internetową, reklamą i mediami. Ostatnio kierował kilkunastoosobowym zespołem odpowiedzialnym za realizację niestandardowych kampanii dla klientów Biura Reklamy Grupy Wirtualna Polska - począwszy od opracowania koncepcji i planowania promocji, poprzez nadzorowanie produkcji, po analizę efektów i optymalizację. Ma doświadczenie w prowadzeniu projektów dla wielu różnych marek, w tym dla klientów farmaceutycznych (Polpharma, Novartis, Merck), co dodatkowo wzmacnia kompetencje White Paper Agency w tej branży. Wcześniej pracował m.in. w domu mediowym MediaCom. 

62277_lw.png

Łukasz Wodnicki z branżą reklamową związany jest od ponad 9 lat. Zawodowe szlify zbierał w mediowych spółkach z globalnym zapleczem: Mediacom (WPP), Media Direction (OMD) oraz Brand Connection (IPG). Ma doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowymi zespołami. W dorobku ma doradztwo i obsługę klientów z wielu sektorów: telekomunikacja (Plus), FMCG (Coca-Cola, S.C. Johnson), motoryzacja (VW grupa), finanse (BPH, Vivus, Ergo Hestia), farmacja (Polpharma, Pfizer/ Wyeth, Nursea) oraz telewizja (Cyfrowy Polsat).

Różnorodne i dopełniające się zawodowe doświadczenia trzonu naszego zespołu przekłada się na podejście do klientów z szerszej perspektywy. Rekrutując na kluczowe stanowiska kierujemy się nie tylko branżowymi kwalifikacjami, ale także głęboką znajomością poszczególnych sektorów. Takie połączenie kompetencji, doświadczenia i know-how prezentują Leszek Sułek oraz Łukasz Wodnicki – podkreśla Łukasz Sysa.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: White Paper Agency


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.