Praca
13 lipca 2010 / internet/e-commerce
Specjalista ds. SEM/ Adwords
Agito S.A. Warszawa
Numer referencyjny: MARK 2/2010

Opis stanowiska:

  • tworzenie oraz optymalizacja kampanii SEM
  • prowadzenie kilkuset kampanii, z milionami słów kluczowych, na kilku kontach Adwords
  • tworzenie strategii działań SEM dla poszczególnych grup produktowych
  • szczegółowa analiza efektywności kampanii
  • stała analiza czynników wpływających na konwersję z działań SEM  (strony docelowe, działania konkurencji, dobór słów kluczowych etc.)
  • nadzór nad kosztami i budżetem kampanii

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Adwords
  • obsługa programu Adwords Editor
  • zdolności analityczne oraz dobra znajomość Google Analytics
  • dobra znajomość zagadnień i narzędzi związanych z marketingiem w wyszukiwarkach
  • umiejętność planowania strategii, budowania struktur oraz zarządzania kampaniami SEM
  • samodzielność i dokładność działania, odpowiedzialność za wyniki pracy

Oferujemy:

  • stałą pracę w młodym zespole
  • udział w dużych projektach reklamowych
  • możliwość rozwoju w jednej z największych firm internetowych w kraju

Jak składać oferty?

Zgłoszenia w postaci CV prosimy przesyłać na adres praca@agito.pl. W tytule listu prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego stanowiska, a w treści o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (Ustawa z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".
Kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W temacie lub treści maila prosimy umieścić informację, że ogłoszenie zostało znalezione na Interaktywnie.com.
Ogłoszenie dodał: Anna Muszyńska
Agito S.A.
Arrow