Praca
25 listopada 2010 / strategia i kreacja
Copywriter
Red8 Digital (d.Genero)

Jesteśmy cześcią Red8 Group. Specjalizujemy się w e-marketingu. Realizujemy ciekawe projekty dla znanych marek min. Samsung, OKI Systems Polska, OKI, KFC, Pizza Hut, Burger King, Grant's, Metaxa, Ceramika Paradyż, Zelmer i wielu innych. Realizujemy w formie stałej obsługi szereg projektów marketingu zintegrowanego, łącząc tradycyjny marketing i potencjałem możliwości nowych technologii.

Copywriter

Miejsce pracy: cała Polska/cały region
Kategoria: Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
Ilość wakatów: 2
Typ umowy: Umowa o pracę
Tryb pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska

Po prostu kreatywnego copywritera. Odpowiedzialny będzie za tworzenie pomysłów kreatwnych dla naszych klientów oraz zapwnienie stałej obsługi projektów obecnie realizowanych.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Biegłości i lekkości w tworzeniu,
  • Umiejętność samodzielnej i odpowiedzialnej pracy,
  • Chęci do pracy i inicjatywy w codziennej pracy,
  • Zdolności do obrony własnych pomysłów,

Oferujemy

  • Wynagrodzenie rynkowe,
  • Płaską i wydajną strukturę organizacji,
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • Pracę w odpowiedzialnym i kreatywnym środowisku,
  • Możliwość awansu zawodowego,
  • Szybka ścieżka rozwoju,

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Wyślij aplikację składającą się z CV i Listu Motywacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Arrow