Praca
Młodszy Administrator IT
Money.pl Wrocław
Money.pl

Money.pl to największe biznesowe medium internetowe w Polsce i dynamicznie rozwijająca się spółka, która wraz z pięcioma spółkami powiązanymi tworzy Grupę Money.pl.

Grupa Money.pl ceni samodzielność pracowników, ich pomysłowość oraz profesjonalizm. Pracujemy w przyjaznym i twórczym środowisku, charakteryzującym się nieformalną kulturą organizacyjną i swobodą w kontaktach, zarówno z szefami, jak i współpracownikami.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

administrowanie systemami użytkowników;

administrowanie serwerami sieci lokalnej;

utrzymanie i rozwój sieci LAN;

rozwiązywanie problemów napływających do działu technicznego;

tworzenie dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań.

Wymagania:

umiejętność instalacji i utrzymania systemów Microsoft Windows Vista/7/8, Windows Server 2003/2008/2012;

umiejętność konfiguracji i zarządzania serwerami GNU/Linux;

znajomość zagadnień związanych z siecią LAN i WAN (przełączanie, routing, VLAN, VPN, firewall), mile widziany certyfikat CCNA;

znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją;

znajomość zagadnień związanych z AD (GPO, udziały sieciowe, itd.);

znajomość systemów backupu (serwery oraz stacje robocze);

mile widziana znajomość zagadnień związanych z centralami telefonicznymi;

znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT;

umiejętność pracy w zespole;

samodzielność w realizowaniu przydzielanych zadań;

dyspozycyjność.

Oferujemy:

współudział w realizowaniu ciekawych projektów;

nowoczesną organizację pracy;

atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Arrow