Praca
Konsultant ds. obsługi klienta
Money.pl Wrocław
Money.pl

Money.pl to największe biznesowe medium internetowe w Polsce i dynamicznie rozwijająca się spółka, która wraz z pięcioma spółkami powiązanymi tworzy Grupę Money.pl.

Grupa Money.pl ceni samodzielność pracowników, ich pomysłowość oraz profesjonalizm. Pracujemy w przyjaznym i twórczym środowisku, charakteryzującym się nieformalną kulturą organizacyjną i swobodą w kontaktach, zarówno z szefami, jak i współpracownikami.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

Jeżeli lubisz kontakt z klientem, czujesz się dobrze w sprzedaży telefonicznej, dołącz do zespołu Money.pl!

Zakres obowiązków:

pozyskiwanie i obsługa klientów;

promowanie i doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez portal Money.pl;

udział w realizacji kampanii sprzedażowych;

udzielanie informacji o aktualnej ofercie produktów i usług.

Wymagania:

minimum pół roku doświadczenia w pracy w sprzedaży przez call center;

umiejętność budowania relacji z klientami;

dobra dykcja, swoboda i płynność wypowiedzi;

bardzo dobra obsługa komputera;

kreatywność i samodzielność;

odpowiedzialność i zaangażowanie;

chęć rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Mile widziane:

doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych;

osoby posiadające status studenta.

Oferujemy:

wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników;

szkolenie z zakresu oferowanych produktów oraz wdrożenie w proces sprzedaży;

pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się spółki internetowej - lidera w branży;

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Arrow