Praca
Doradca i Opiekun Klienta Zagranicznego (j. angielski)
TS2 Space Sp. z o.o.

TS2 SPACE jest firmą świadczącą globalne usługi telekomunikacyjne przy użyciu konstelacji satelitów: Thuraya, Iridium, Inmarsat, Eutelsat oraz Intelsat. TS2 oferuje wszystkie możliwości wykorzystania satelitów komunikacyjnych do przesyłania danych. Firma umożliwia wykonanie rozmowy telefonicznej z dowolnego miejsca na świecie wraz z odpowiednim szyfrowaniem danych. Umożliwia także globalny dostęp do Internetu oraz szereg usług związanych z wysyłaniem i odbieraniem dużej ilości danych.

TS2 to polskie przedsięwzięcie. Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Warszawy. Oznacza to, że firma TS2 oferuje także usługi i produkty dedykowane polskim klientom.

Do obecnych klientów TS2 należą międzynarodowe instytucje i firmy wymagające niezależnych i niezawodnych systemów łączności.

Miejsce pracy: cała Polska/cały region
Kategoria: Sprzedaż, Telekomunikacja
Ilość wakatów: 1
Typ umowy: Umowa o pracę
Zarobki od: 3 000,00 zł do: 6 000,00 zł
Tryb pracy: Zdalna

Opis stanowiska:

  • prezentacja produktów i rozwiązań będących w ofercie firmy
  • pozyskiwanie klientów biznesowych
  • dobór rozwiązań i produktów oferowanych firmom
  • utrzymywanie kontaktów i relacji z klientami

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość zagadnień związanych z szeroko pojętymi sieciami telekomunikacyjnymi IP (SAT, LAN, WAN)
  • umiejętność proponowania nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych  klientom

Oferujemy:

  • pracę zdalną
  • pracę w czołowej firmie branży SAT w Polsce
  • umowę o pracę na pełny etat i stabilność zatrudnienia lub inną dowolną formę zatrudnienia
  • zdobycie doświadczenia w budowaniu satelitarnych rozwiązań telekomunikacyjnych
  • możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zgodnie ze swoim kierunkiem zainteresowań i ambicji
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • rozwój poprzez współpracę z doświadczonymi specjalistami

Jeśli jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem, zapraszamy Cię do przesłania swojej aplikacji na adres: praca-cv@ts2.pl

Wyślij aplikację składającą się z CV i Listu Motywacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ.

Arrow