Praca
9 października 2017 / marketing/promocja/PR
Montażysta reklamy wizualnej
Imprenta Wrocław
Imprenta

Działamy na rynku od 2011. Zajmujemy się produkcją i montażem szeroko pojętej reklamy wizualnej. Wykonujemy litery przestrzenne, tablice informacyjne, pylony, reklamę wielkoformatową.

Miejsce pracy: dolnośląskie/Wrocław
Kategoria: Marketing/Reklama/Public Relations
Ilość wakatów: 2
Typ umowy: Umowa o pracę
Tryb pracy: Inny

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za produkcję, transport i montaż reklamy wizualnej.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • gotowość do wyjazdów 2-3 dniowych (zazwyczaj 1-2 razy w miesiącu)
  • umiejętnośc obsługi elektronarzędzi
  • prawo jazdy kat. B
  • zgoda na pracę na wysokości
  • umiejętność pracy w zespole
  • organizacja i dbałość o porządek
  • zaangażowanie w sprawy firmowe

Oferujemy:

  • stałą, długoterminową współpracę
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym zespole
  • pracę w miłej atmosferze

Wyślij CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Arrow