Po przeliczeniu około 500 tysięcy postów, 2,5 miliona komentarzy i 7,5 miliona klików "Lubię to!" okazało się, że najczęściej klikamy w łapkę z kciukiem w górę o godzinie 10 rano - wynika z analiz systemu Napoleon, należącego do CheeseCat. W tym czasie jednak mamy jednak krótką chwilę wolnego, dlatego pod wpisami pojawia się więcej znaczników Like, niż komentarzy.
Na dłuższe wpisy i komentowanie ich zawartości mamy czas dopiero wieczorem - wtedy też użytkownicy Facebooka są najaktywniejsi. Około godziny 20 liczba komentarzy wzrasta prawie dwukrotnie, w porównaniu do poranka.


Badanie zostało przeprowadzone na podstawie analizy 800 największych polskich stron na Facebooku w okresie od stycznia do czerwca 2011 roku.
Dodaj komentarz
Podobne tematy