Redakcja

Tomasz Bonek

Tomasz Bonek
Prezes Zarządu i Redaktor Naczelny

 

E: tb@interaktywnie.com

 

 

Od 2010 r. jest prezesem zarządu i redaktorem naczelnym Interaktywnie.com, a obecnie również członkiem zarządu firmy konsultingowej Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. Jest także wykładowcą na studiach dziennikarskich i zakresu public relations w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Z mediami związany jest prawie 20 lat, najpierw z prasą codzienną, następnie telewizją, a później internetem. Przez jedenaście lat tworzył i kierował jako redaktor naczelny redakcją portalu Money.pl, największego medium ekonomicznego w Polsce oraz serwisów lifestyle Grupy Money.

 

 

 

Marta Smaga

Marta Smaga
Dyrektor ds. Rozwoju

 

E: ms@interaktywnie.com

 

 

Specjalizuje się w realizacji projektów internetowych. Jest członkiem zarządu firmy konsultingowej Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. Wcześniej przez dziesięć lat, najpierw jako project manager, a następnie dyrektor działu rozwoju i technologii, odpowiadała za największe projekty internetowe Grupy Money - od opracowania ich strategii, przez implementację w internecie, pozyskiwanie ruchu 
z Google, po rozwój pozwalający na osiągnięcie zysków.

 

 

 

Kaja GrzybowskaKaja Grzybowska
Dziennikarka Serwisu Informacyjnego i Działu Wydań Specjalnych

 

E: kg@interaktywnie.com

 

 

Zajmuje się przygotowaniem artykułów, newsów i wywiadów zamieszczanych w serwisie oraz bierze udział w pracach związanych z przygotowaniem i składem graficznym wydawanych cyklicznie raportów branżowych Interaktywnie.com. Z mediami internetowymi związana od 5 lat. Współpracowała m.in. z portalami Wyborcza.biz, Biznes.Onet.pl i Inwestycje.pl, a także z agencjami reklamowymi w charakterze copywritera. Interesuje się rynkiem mediów cyfrowych i reklamą.

 

 

 

Bartosz Chochołowski

Bartosz Chochołowski
Redaktor Działu Wydań Specjalnych

 

E: bch@interaktywnie.com

 

 

Koordynuje przygotowywanie raportów specjalnych wydawanych przez Interaktywnie.com. Przygotowuje do nich także analizy i przekrojowe publikacje o rynku. Z mediami związany jest od dwóch dekad. Przygodę z dziennikarstwem zaczynał w prasie codziennej, ale większość zawodowego życia związał z mediami internetowymi. Przez 10 lat był dziennikarzem i redaktorem w portalu Money.pl, a obecnie prowadzi własną agencję contentową chocholowski.pl. Szefuje również nowemu projektowi – sieci reklamy Natywni.pl.

 

 

 

Dorota ZiemkowskaDorota Ziemkowska
Redaktor Interaktywnie.com

 

E: redakcja@interaktywnie.com

 

 

Zajmuje się przygotowywaniem artykułów do raportów Interaktywnie.com, jest zastępcą redaktora naczelnego portalu Wyprawy Marzeń. Wcześniej pracowała jako dziennikarz w portalu finansowym Money.pl i serwisach lifestylowych Grupy Money, była również redaktorem prowadzącym dział Technologie. Pracowała jako wydawca strony głównej O2.pl - portalu adresowanego do millenialsów. Autorka reportaży biznesowych i multimedialnych.

 

 

 

Barbara ChabiorBarbara Chabior
Redaktor Interaktywnie.com

 

E: redakcja@interaktywnie.com

 

 

Filolog, dziennikarka z wieloletnim stażem, blogerka. Debiutowała w Gazecie Wyborczej, współpracowała z ogólnopolskimi tygodnikami, z rozgłośniami radiowymi oraz wrocławskimi lokalnymi mediami. Obecnie warszawianka, użyczająca pióra pismom i portalom o rozległym wachlarzu tematycznym - z równą pasją pisze o sztuce, kinie, teatrze, historii, literaturze, nauce, psychologii, najnowszych technologiach, jak i o fascynujących ludzkich anomaliach. To ostatnie na blogu wroclawskidziwolążnik.blox.

 

 

 

Beata RatuszniakBeata Ratuszniak
Redaktor Interaktywnie.com

 

E: redakcja@interaktywnie.com

 

 

Pisze o rynku mediów, technologii oraz reklamy online. Pracowała ponad pięć lat jako dziennikarka w serwisach dotyczących nowych mediów. Obecnie zajmuje się marketingiem online oraz social media, aktualnie w branży kulturalnej. Po godzinach fotografuje, a w wolnym czasie chodzi po górach.

 

 

Bartłomiej DwornikBartłomiej Dwornik
Redaktor Interaktywnie.com

 

E: bd@interaktywnie.com

 

 

Dziennikarz i manager, od dwudziestu lat w branży medialnej i interaktywnej, zarządza projektami internetowymi w firmie Tomasz Bonek Marta Smaga sp. z o.o. Zaczynał jako reporter, a następnie redaktor dolnośląskich dzienników: Gazety Wyborczej Wrocław, Słowa Polskiego i Gazety Wrocławskiej. Odpowiadał za wydania drukowane oraz internetowe. Przez ponad osiem lat był redaktorem i zastępcą redaktora naczelnego portalu finansowego Money.pl, a po przejęciu portalu przez WP, wicenaczelnym serwisów ekonomicznych Grupy. Z doświadczenia również programista i autor stron internetowych.

 

 

wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved. Created by Opcom