O nas

Interaktywnie.com to specjalistyczny magazyn dla wszystkich pracujących w branży internetowej oraz tych, którzy się nią pasjonują. Serwis zintegrował także społeczność – klikanaście tysięcy osób, które wymieniają się tu doświadczeniami, doradzają sobie, piszą blogi, rozmawiają o najnowszych rozwiązaniach.

 

Interaktywnie.com istnieje od 2006 roku. Jest laureatem WebstarFestival uhonorowanym statuetką Webstara Akademii Internetu. Oprócz tego wortal otrzymał takż Grand Webstara 2008 dla strony roku.


Dziś Interaktywnie.com to nowoczesne internetowe medium tematyczne z codziennie nowymi newsami z rynku polskiego i międzynarodowego, artykułami, wywiadami oraz omówieniami najciekawszych stron internetowych.

 

Jego redakcja przygotowuje też cykliczne, obszerne raporty branżowe, dystrybuowane do najlepszej grupy odbiorców. Wśród nich są specjaliści zarejestrowani w Interaktywnie.com. Są to szczegółowe opracowania dotyczące poszczególnych segmentów rynku internetowego i zmian, które na nim zachodzą.

 

Raporty promowane są także każdorazowo tuż po publikacji w największym polskim portalu finansowym – Money.pl, promowane na Gazeta.pl, w WP.pl i Interia.pl.

 

wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
6ix
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved. Created by Opcom