28.11.2016 / Agencje interaktywne / Newsy
 

Allegro wzrusza w świątecznej kampanii promocyjnej [WIDEO]

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

W świątecznej kampanii Allegro nie ma ani reniferów, ani Mikołaja, a spot bardziej niż reklamę przypomina krótkometrażowy film. – Nie koncentrujemy się w niej na produkcie, ale na pokazywaniu jak funkcjonuje on w życiu użytkownika. Zamiast dosłowności są więc subtelne odniesienia, które kojarzą się z Allegro – mówi Bartłomiej Nowak z agencji Bardzo, odpowiedzialnej za realizację kampanii.

To już szósta realizacja, jaką agencja Bardzo przygotowała dla marki Allegro w ramach kontynuacji kampanii „Czego szukasz”. Jeden z poprzednich spotów z serii, zatytułowany „Gitara", doceniło niedawno jury 30. edycji międzynarodowego konkursu Epica, przyznając za niego agencji srebrną nagrodę. Była to jedyna nagroda dla agencji z Polski, a jury wybierało w sumie spośród 3806 prac z całego świata.

Hubert Stadnicki, właściciel i dyrektor kreatywny agencji przekonuje, że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim doskonała współpraca z osobami odpowiedzialnymi za marketing w  Allegro. Szalenie istotna jest także praca z najlepszymi w branży, jak Jesper Ericstam, który wyreżyserował spot świąteczny oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie procesu twórczego i produkcyjnego. Dotyczy to zarówno scenariusza tworzonego w agencji jak i preprodukcji, pracy na planie oraz postprodukcji.  

Bardzo współpracuje z Allegro od połowy 2014 roku, odpowiada za strategię, scenariusze i kreację wszystkich spotów. Za kreację świątecznej reklamy Allegro odpowiada Ania Kowalczyk-Nowak, Creative Group Head Bardzo i Hubert Stadnicki. Konsultantem strategicznym przy trzech ostatnich produkcjach był Antoni Trela. 

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.