3.03.2016 / Biznes / Personalia
 

Bartłomiej Dwornik dyrektorem zarządzającym w Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Bartłomiej Dwornik (fot. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.)
Bartłomiej Dwornik (fot. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.)

Do niedawna był zastępcą redaktora naczelnego serwisów ekonomicznych Grupy Wirtualna Polska, a wcześniej wicenaczelnym Money.pl.

Tomasz Bonek i Marta Smaga do 2015 roku zarządzali redakcją oraz działem IT i rozwoju Money.pl, największego portalu ekonomicznego w Polsce. Przez kilkanaście lat współtworzyli sukces tego przedsięwzięcia. Po przejęciu serwisu przez Grupę WP, rozstali się z firmą i założyli własną, specjalizującą się w kompleksowej realizacji projektów internetowych: od strategii, poprzez wdrożenia serwisów, do budowania zasięgu w internecie i monetyzacji.
Teraz dołącza do nich Bartłomiej Dwornik, z którym współpracowali przez siedem lat.

Dwornik od 2011 roku był zastępcą redaktora naczelnego portalu - Tomasz Bonka, a po przejęciu Money.pl przez Grupę Wirtualna Polska, wicenaczelnym serwisów ekonomicznych Grupy. Wcześniej pracował jako project manager i front-endowiec w agencji interaktywnej Internet Designers. Realizował projekty dla takich marek jak Siemens, Lucas Bank (dziś Credit Agricole), Europejski Fundusz Leasingowy, Cityboard Media, Eurocamp czy Ultimo. Odpowiadał też za internetową strategię i PR marki turystycznej Bergson.Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. (www.boneksmaga.pl) specjalizuje się we wprowadzaniu dobrze prosperujących biznesów off-linowych do internetu. Jej klientami są średnie i duże przedsiębiorstwa, które mocno postawiły w strategiach marketingowych, wizerunkowych lub sprzedażowych na obecność w sieci. Firma realizuje wdrożenia portali i stron, przygotowuje strategie, prowadzi kampanie lead generation, content marketingowe oraz w social media, szkoli, zajmuje się procesami due dilligence. Bonek i Smaga odpowiadają obecnie m.in. za wdrożenie polskiej wersji serwisu Business Insider, którego licencję pozyskała Grupa Onet.pl SA (Ringier Axel Springer Polska).

 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • Natywni.pl Natywni.pl

  Natywni.pl to pierwsza w Polsce sieć reklamy natywnej. Oferujemy kompleksowe usługi związane z content...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • 6ix 6ix

  6ix świadczy usługi bazujące na technikach WoMM (Word of Mouth Marketing). Naszą ambicją jest posiadanie...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • ASPER SOFTWARE HOUSE ASPER SOFTWARE HOUSE

  ASPER SOFTWARE HOUSE z Warszawy to osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. W naszej pracy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (1)
solagesky parry
1. solagesky parry 17.03.2016 / 15:51
Hello First of all forgive me if I am disturbing you.I saw your profile here and i got amazed about you.You are a wonderful man.I would really like to communicate with you and know more about you.My name is Miss Solage am single for a long time now,and i tried to found my second half here in this site.I am for a serious relationship.I would be very happy if you answered back to me at solageparry@hotmail.com so i can send my photos and tell you more of me
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
Digital We
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.