Krzysztof Pałys dyrektorem handlowym w Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Krzysztof Pałys
Krzysztof Pałys

Z marketingiem i reklamą jest związany od ponad dziesięciu lat. Zarządzał Agencją Reklamową Wanilia, należącą do Grupy Reklamowej Terytorium, następnie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w Sarto Public Relations. Budował relacje z klientami i uczestniczył w powstawaniu i wdrażaniu strategii marketingowych.

Krzysztof Pałys współpracował m.in. z takimi klientami jak Coca-Cola, Intermarche, Nestle, Danone, Marwit, Tchibo, Rolls Royce czy JTI. Prowadził również największy polski program wspólnego marketingu dla partnerów biznesowych IBM Polska.

Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. to agencja specjalizująca się w kompleksowej realizacji projektów internetowych - od koncepcji, poprzez wdrożenie, do akwizycji użytkowników i monetyzacji. Prowadzi również obsługę public relations, social media, SEM i SEO. Zespół to ponad 20 osób, doświadczonych ekspertów od projektów internetowych.

Tomasz Bonek i Marta Smaga to współautorzy sukcesu Money.pl, największego portalu ekonomicznego w Polsce. Ich spółka była natomiast odpowiedzialna za debiut internetowy roku 2016 - wdrożenie, na zlecenie Grupy Onet - RAS Polska polskojęzycznej wersji globalnego serwisu Business Insider.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
Digital We
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.