30.07.2016 / Ludzie
 

Tomasz Bonek wydał książkę z reportażami podróżniczymi

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 

"Set Maat. Siedlisko Prawdy" to tytuł wydanej właśnie przez Wydawnictwo Replika książki wieloletniego redaktora naczelnego Money.pl, teraz członka zarządu Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z.o.o., agencji specjalizującej się w marketingu internetowym i kompleksowej realizacji projektów w sieci www. Kilkanaście reportaży z Egiptu, Izraela, Jordanii i Maroka oraz kilkaset autorskich fotografii otwierają serię wydawniczą Inne Strony Świata.

To kolejna propozycja wydawnicza Tomasza Bonka. Po serii bestsellerowych poradników o biznesie w internecie, która ukazała się nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer  napisanych razem z Martą Smagą ("Biznes w internecie", "Biznes na Facebooku", "Internet dla seniora", "Jak zarabiać w internecie) oraz książek historycznych dotyczących tajemnic Dolnego Śląska ("Przeklęty skarb", "Miasto skarbów", "Lubiąż. Klasztor mrocznych tajemnic"), przyszedł czas na reportaże podróżnicze z najodleglejszych stron świata. "Set Mat" zapowiada cykl publikacji, w których autor będzie przedstawiał odwiedzane przez siebie miejsca niezwykłe, leżące poza dobrze znanymi szlakami turystycznymi na wszystkich kontynentach.

Tomasz Bonek z mediami związany jest od prawie 20 lat. W TVP prowadził autorski program o biznesie, współpracował z Rzeczpospolitą i Pulsem Biznesu, a przez 11 lat był redaktorem naczelnym i członkiem grupy zarządzającej portalem ekonomicznym Money.pl. Po sprzedaż spółki Grupie Wirtualna Polska, razem z Martą Smagą założył agencję specjalizującą się w kompleksowej realizacji projektów internetowych - Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o., pracuje między innymi dla Grupy Onet - RASP.

Bonek i Smaga nadzorowali debiut internetowy roku 2016 roku - wdrożenie polskojęzycznej wersji serwisu Business Insider. 

 

 

 

 

 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Naszym Klientom od 2007 roku zapewniamy kompleksową obsługę social media dla marki lub firmy. Oferujemy skuteczne...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • AdROI AdROI

  AdROI jest niezależną agencją marketingową skoncentrowaną na projektowaniu i realizacji wielokanałowych...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.