19.05.2017 / Strona główna / Ludzie / Personalia
 

Z Isobar Polska do Publicis Media

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Łukasz Szafrański
Łukasz Szafrański

Łukasz Szafrański, dotychczas Senior Account Manager w agencji Isobar Polska, objął stanowisko konsultanta ds. cyfrowej transformacji w Publicis Media.

Będzie współtworzył projekty konsultingowe departamentu Business Transformation dla klientów agencji należących do Publicis Media. Jest związany z branżą marketingową od ponad 8 lat. Rozwijał swoje kompetencje zarówno po stronie agencji (Isobar Polska, OS3, LemonSkyJWT), jak i po stronie marketerów (Empik.com, Goldenline.pl). Samodzielnie lub jako szef zespołu realizował digitalowe projekty komunikacyjne dla takich firm i marek jak m.in.: Rossmann, Media Markt, Unilever, Winiary, Play, Microsoft, PKO BP, PZU, Diageo czy Herbapol. Prowadził również własną agencję Bold82, która zajmowała się transformacją cyfrową firm i wspierał klientów w realizacji technologicznych projektów biznesowych. 

- Dotychczasowe doświadczenie i wiedza Łukasza doskonale wpisują się w zakres usług z zakresu transformacji biznesowej jakie oferujemy – mówi Krzysztof Sobieszek, Practice Lead Business Transformation w Publicis Media. -  Koncentrujemy się na przynoszących zysk innowacjach w budowaniu doświadczeń konsumentów, poszukując kluczowych obszarów, w których poprawa tych doświadczeń może przełożyć się na sukces biznesowy klientów. Wspólnie z nimi projektujemy innowacje, produkty, modele biznesowe, strategie wzrostu i konkretne wdrożenia technologiczne. Ponadto pomagamy także klientom budować efektywne, nowoczesne organizacje skoncentrowane na konsumentach  jako źródle innowacji i właściwie wykorzystujące szanse, jakie niesie technologia. 

Publicis Media jest obok Publicis Communications, Publicis Sapient oraz Publicis Healtcare, jednym z czterech globalnych centrów kompetencyjnych tworzących holding reklamowy Publicis Groupe. W ramach Publicis Media w Polsce działają agencje: Starcom, Zenith, Mediavest, Blue 449, Performics oraz LiquidThread. Każda z nich, w oparciu o własne zasoby i ekspercką wiedzę, gwarantuje klientom łatwy dostęp do wszystkich kluczowych kompetencji i usług specjalistycznych Publicis Media, odpowiadających na ściśle określone potrzeby biznesowe marek i firm. Publicis Media zatrudnia na polskim rynku ponad 550 ekspertów w takich obszarach jak strategia komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz  business transformation. Publicis Media jest jedną z dwóch największych pod względem obrotów grup agencji w Polsce (ranking RECMA).
 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • 6ix 6ix

  6ix świadczy usługi bazujące na technikach WoMM (Word of Mouth Marketing). Naszą ambicją jest posiadanie...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Digital We Digital We

  Wdrożenia, doradztwo, strategia, audyty, szkolenia, badania - internet i mobile. - serwisy i aplikacje internetowe...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • OSOM STUDIO OSOM STUDIO

  Jesteśmy agencją interaktywną, której pasja i doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań mobilnych i internetowych,...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (1)
MC
1. MC, 62.233.166.*, 19.05.2017 / 16:00
Prawdziwy specjalista nie bojący się wyzwań, rozumiejący świat konsumenckiej innowacji jak mało kto!
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.