21.12.2011 / PRportal.pl
 

E_misja dla KursKite.pl – pierwszego brokera kursów kitesurfingowych

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
PRportal.pl
 

Agencja interaktywna E_misja Interactive 360 (NuOrder Group) wyprodukowała i przeprowadziła launch serwisu e-commerce KursKite.pl – pierwszego w Polsce brokera kursów kitesurfingowych.

Agencja interaktywna E_misja Interactive 360 jest odpowiedzialna za kompleksowy launch platformy e-commerce KursKite.pl. Ten pierwszy w Polsce broker kursów kitesurfingowych umożliwia zakup voucherów zniżkowych na kursy, w tym również w formie vouchera – prezentu dla wybranej osoby.

Misją platformy KursKite.pl jest również edukacja przyszłych kitesurferów i dostarczenie im wszelkich niezbędnych informacji koniecznych do podjęcia decyzji o zakupie kursu kitesurfingowego.

Zakres prac E_misji Interactive 360 obejmował produkcję platformy ecommerce i jej kontentu, działania SEO i serię badań użyteczności (m. in. testowanie tzw. ścieżek zakupowych i konwersji na poszczególnych etapach sprzedaży). Dodatkowo agencja zaplanowała i prowadzi stałe wsparcie KursKite.pl kampaniami performance marketingowymi, których celem jest głównie generowanie leadów sprzedażowych (Google AdWords, kampanie w sieciach afiliacyjnych).

Za prowadzenie Fan Page KursKite.pl na Facebooku i kampanii Facebook Ads, zaplanowanie i prowadzenie programu rekomendacyjnego odpowiada kolejna agencja z grupy NuOrder Group – 6ix WoMM & Social Media.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 • Adam12
  Głos z maszyny
  Witam polecam firmę zajmującą się nowoczesnymi windami...
 • Adam12
  Głos z maszyny
  Witam polecam firmę zajmującą się nowoczesnymi windami...
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.