2017-01-30 15:04:53

GamePlanet - nowy serwis dla graczy grupy Onet-RAS Polska

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
Irena
1. Irena 27.02.2017 / 19:56
nie podoba mi się gra wiejskie życie na NK w game planet.Nie ma pod grą liczy graczy i moich sąsiadów oraz zniknął pasek boczny NKtalk.Najpierw było lepiej,chyba rzucę tę grę.
ja
2. ja 28.02.2017 / 05:03
mi tez sie nie podobaja gry teraz na nk w piratow nie moge grac na pełnym ekranie wroccie do starej wersji
jadzia
3. jadzia 04.03.2017 / 11:18
To prawda, przedtem było lepiej. Nie ma nk talka, na nanofarm nie mozna odpowiadac na prosby znajomych i wysyłac im potrzebnych rzeczy, a bez tego nie da sie grac!
MArcin
4. MArcin 08.03.2017 / 21:37
Jak usunąć to game planet z mojego konta w NK?
Teresa Oćwieja
5. Teresa Oćwieja 09.03.2017 / 20:03
wprowadzenie GAME PLANET do NK ,to porażka,usuwa niektóre udogodnienia,a co najdziwniejsze,ze testują tą nowa platformę na grupie osób,na pismo o przywrócenie poprzedniej wesji,ciągle ta sama odpowiedz ,dziekujemy za sugestje i pracujemy nad platformą,cała idea NK poszła się paść,bo dla nich liczą się reklamy i wprowadzenie nowych gier
zofiaNch
6. zofiaNch 20.03.2017 / 08:56
czegoś tak okropnego się nie spodziewałam utrudnia grę za każdym razem muszę tracic czas żeby znależć swoją grę , nie ma nk talka nie mam połączenia z współgraczami a natym moja gra się opiera, nie chcę brać udziału w tym ,,,, usuńcie to z mojego komputera . mam nadzieję że ten numr wam nie przejdzie całe nk jest do niczego . robicie co chcecie jakim prawem , ankieta dla kogo macie gdzieś zdanie graczy
zofiaNch
7. zofiaNch 20.03.2017 / 08:59
dosyć już tej ankiety dajcie spokojnie pograć
Monika
8. Monika 21.03.2017 / 06:16
Game planet to porazka miesiac czekam juz na to aby swobodnie zagrac
zofiaNch
9. zofiaNch 22.03.2017 / 19:20
kiedy wreszcie skończycię tę próbę dość mam tego gameplanet chcę wrócić do normalbego NK za każdym razem muszę stracić dużo czasu na znalezienie swojej gry, to co jest teraz to jest straszne końccie z tym!!!!
slawecka
10. slawecka 26.03.2017 / 00:45
Witam. Przestancie nas uszczesliwiac na sile .Pozwolcie namsamym decydowac .Wiemy co dla nas jest dobre. Wrocil PRL? pozdrawiam.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved. Created by Opcom