26.01.2016 / Felieton - Moje WWW / Portale
 

Bez krwi i zła, które czyhają w serwisach informacyjnych... Te strony pozwolą Ci odpocząć

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Krzysztof Koczorowski
Krzysztof Koczorowski

Praca jest dla mnie jednocześnie pasją. Trudno więc rozgraniczyć, które z odwiedzanych najczęściej stron przeglądam tylko i wyłącznie dla przyjemności, a które z informacji wykorzystuję do codziennych aktywności zawodowych - pisze Krzysztof Koczorowski z agencji brandingowej KARAT-e.

Agregatorem tego, co nowego w świecie service designu jest dla mnie portal www.fpiec.pl. Staram się śledzić trendy związane z pojawiającymi się technologiami, podbijającymi świat aplikacjami, innowacyjnymi produktami czy usługami. Często odwiedzam www.designalive.pl. Zarówno czasopismo, jak i jego internetowy odpowiednik pozwalają trzymać rękę na pulsie w zakresie szeroko pojętego projektowania. Od czasu do czasu zaczytuję się w tekstach zamieszczonych na stronie internetowej czasopisma „Zwykłe Życie” – www.zwyklezycie.pl. Dzięki przedstawionym tam ludziom, ich historiom i pasjom, przypominam sobie, że jak nic innego lubię dobrą kawę, a życie nie polega na ciągłym pędzie.

 

 

www.designalive.pl

Jeżeli wybieram się do kina, chcę przeczytać ciekawą książkę albo posłuchać nowej płyty, odwiedzam www.dwutygodnik.com. To jeden z najlepszych portali poświęconych kulturze. Wiem, że mogę zaufać recenzentom, którzy rozkładają filmy, powieści czy sztuki teatralne na części pierwsze. Poza tym doskonałe felietony, wyczerpujące artykuły i (zawsze) subiektywne spojrzenie na bieżące wydarzenia. Regularnie odwiedzam też www.czytnikkultury.blogspot.com. Jest to przestrzeń, w której filmoznawczyni - Magda Wichrowska rozprawia się z kulturą, głównie z filmami. O gustach się nie dyskutuje, ale mamy podobne. Tym chętniej sprawdzam, co trzeba obejrzeć.

 

www.dwutygodnik.com

Jestem wielkim fanem zdjęć Bartka Pogody. Często odwiedzam fotoblog, który prowadzi pod adresem www.bartpogoda.net. Morze inspiracji, dobrej energii oraz naprawdę przepięknych ujęć otaczającej nas rzeczywistości. Najlepiej sprawdza się wtedy, gdy czuję przesyt słowami. Oglądanie zapierających dech w piersi widoków i uwiecznionych, niepozornych na pierwszy rzut oka sytuacji, pozwala nabrać dystansu.

Stronę www.prweek.com odwiedzam raz lub dwa razy w tygodniu. Dzięki temu wiem, co wydarzyło się w ostatnich dniach na świecie – bez dodatku krwi, śmierci i zła, które to czyhają w serwisach informacyjnych. Nie oglądam stacji telewizyjnych emitujących newsy, a odwiedzanie od czasu do czasu na strony wystarczy, aby zaspokoić ciekawość i być na bieżąco.


Krzysztof Koczorowski, właściciel i dyrektor kreatywny Studia Brandingowego KARAT-e. Od ponad 10 lat w branży reklamowej. Specjalizuje się w namingu oraz tworzeniu strategii komunikacyjnych. Ukończył m.in. studia z zakresu service design w School of Form oraz psychologii w biznesie na Uniwersytecie SWPS.

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.