O nas

62337_bsa20120924_116.jpg

Interaktywnie.com to specjalistyczny magazyn dla wszystkich pracujących w marketingu, w branży internetowej oraz tych, którzy się nią pasjonują. Piszemy m.in. o nowoczesnych trendach w promocji, digital merketingu, SEO, SEM, programmatic buing, lead generation i innych trendach.

Serwis zintegrował także społeczność – pona dwadzieścia tysięcy osób, które wymieniają się tu doświadczeniami, doradzają sobie, piszą blogi, rozmawiają o najnowszych rozwiązaniach.

Dziś Interaktywnie.com to nowoczesne internetowe medium tematyczne z codziennie nowymi newsami z rynku polskiego i międzynarodowego, artykułami, wywiadami oraz omówieniami najciekawszych stron internetowych.Zespół pracuje pod kierownictwem Tomasza Bonka, prezesa zarządu spółki i redaktora naczelnego portalu, znanego dziennikarza ekonomicznego i menedżera mediów. Tomasz Bonek jest współtwórcą sukcesu Money.pl (przez ponad 11 lat był jego redaktorem naczelnym oraz członkiem grupy zarządzającej spółką), dyrektorem biznesowych redakcji internetowych Grupy Onet - RAS Polska (Business Insider Polska, Biznes Onet), a także autorem książek-poradników internetowych o biznesie w internecie wydanych przez międzynarodowe wydawnictwo Wolters Kluwer.

 

Interaktywnie.com istnieje od 2006 roku. Jest laureatem WebstarFestival uhonorowanym statuetką Webstara Akademii Internetu. Oprócz tego wortal otrzymał takż Grand Webstara 2008 dla strony roku.

 

Od 2017 roku Interaktywnie.com jest partnerem strategicznym Business Insider Polska, dla którego tworzy specjalistyczne raporty typu business intelligence, promowane m.in. na stronie głównej Onetu, z gwarantowaną liczbą odsłon wynoszącą 150 tys.

 

Jego redakcja przygotowuje też cykliczne, obszerne raporty branżowe, dystrybuowane do najlepszej grupy odbiorców. Wśród nich są specjaliści zarejestrowani w Interaktywnie.com. Są to szczegółowe opracowania dotyczące poszczególnych segmentów rynku internetowego i zmian, które na nim zachodzą.

 

Raporty promowane są także przez Onet, Gazeta.pl, WP, Interię, Business Insider Polska i innych partnerów.

 

Oferta reklamowa


Harmonogram wydawniczy raportów

Harmonogram raportów dla Business Insider Polska


Kontakt z redakcją

 

 

wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.