O nas

62337_bsa20120924_116.jpg

 

Interaktywnie.com to specjalistyczny magazyn dla wszystkich pracujących w marketingu, w branży internetowej oraz tych, którzy się nią pasjonują. Piszemy m.in. o nowoczesnych trendach w promocji, digital merketingu, SEO, SEM, programmatic buing, lead generation i innych trendach. Serwis istnieje od 2006 roku. Jest laureatem WebstarFestival uhonorowanym statuetką Webstara Akademii Internetu. Oprócz tego wortal otrzymał także Grand Webstara dla strony roku.

 

Czytają nas Twoi potencjalni Klienci - menedżerowie decydujący o budżetach marketingowych dużych i średnich firm. Dotrzyj do nich właśnie z nami!

 

Serwis zintegrował także społeczność – pona dwadzieścia tysięcy osób, które wymieniają się tu doświadczeniami, doradzają sobie, piszą blogi, rozmawiają o najnowszych rozwiązaniach.

Dziś Interaktywnie.com to nowoczesne internetowe medium tematyczne z codziennie nowymi newsami z rynku polskiego i międzynarodowego, artykułami, wywiadami oraz omówieniami najciekawszych stron internetowych.

 

 

Kierownictwo redakcji

 

Zespół Interaktywnie.com pracuje pod kierownictwem Tomasza Bonka, prezesa zarządu spółki i redaktora naczelnego portalu, znanego dziennikarza ekonomicznego i menedżera mediów.

 

na zdjęciu Tomasz Bonek (fot. Grupa RASP)Tomasz Bonek jest współtwórcą sukcesu Money.pl (przez ponad 11 lat był jego redaktorem naczelnym oraz członkiem grupy zarządzającej spółką), a następnie dyrektorem biznesowych redakcji internetowych Grupy Onet - RAS Polska (Business Insider Polska, Biznes Onet).

Wprowadził polskojęzyczną edycję globalnego serwisu ekonomicznego Business Insider, stworzył jego format mediowy oraz biznesowy, a także pierwszą redakcję. Jest także autorem książek-poradników internetowych o biznesie w internecie wydanych przez międzynarodowe wydawnictwo Wolters Kluwer.

 

 

Raporty Interaktywnie.com

 

 

 

Od 2017 roku Interaktywnie.com jest partnerem strategicznym Business Insider Polska, dla którego tworzy specjalistyczne raporty typu business intelligence, promowane m.in. na stronie głównej Onetu, z gwarantowaną liczbą odsłon wynoszącą 150 tys.

 

Jego redakcja przygotowuje też cykliczne, własne, obszerne raporty branżowe, dystrybuowane do najlepszej grupy odbiorców. Wśród nich są specjaliści zarejestrowani w Interaktywnie.com. Są to szczegółowe opracowania dotyczące poszczególnych segmentów rynku internetowego i zmian, które na nim zachodzą.

 

 

Raporty przygotowywane przez redakcję Interaktywnie.com promowane są m.in. przez Onet, Gazeta.pl, WP, Interię, Business Insider Polska i innych partnerów.

 

 

Oferta reklamowa

 


Harmonogram wydawniczy raportów

 

 

Harmonogram raportów dla Business Insider Polska

 


Kontakt z redakcją

 

 

Oferta reklamowa Interaktywnie.com - pobierz pdf

 

oferta reklamowa interaktywnie.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.