Redakcja

Tomasz Bonek

Tomasz Bonek
Prezes Zarządu i Redaktor Naczelny

 

E: tb@interaktywnie.com

 

 

Od 2010 r. jest prezesem zarządu i redaktorem naczelnym Interaktywnie.com. Z dziennikarstwem związany jest od dwudziestu lat. Jest współtwórcą sukcesu Money.pl, gdzie przez 11 lat był redaktorem naczelnym i członkiem grupy zarządzającej spółką. Następnie szefował internetowym redakcjom biznesowym Grupy Onet - Ringier Axel Springer (Forbes.pl, Biznes.Onet.pl). Odpowiadał za wprowadzenie polskiej edycji serwisu Business Insider. Pisał do Newsweeka, Rzeczpospolitej, Pulsu Bizneseu. Jest także wykładowcą na studiach dziennikarskich i zakresu public relations w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Tomasz Bonek jest także autorem serii książek o promocji w internecie i biznesie w sieci wydanych przez międzynarodowe wydawnictwo Wolters Kluwer.

 

 

 

Marta Smaga

Marta Smaga
Dyrektor ds. Rozwoju

 

E: ms@interaktywnie.com

 

 

Specjalizuje się w realizacji projektów internetowych. Przez dziesięć lat, najpierw jako project manager, a następnie dyrektor działu rozwoju i technologii, odpowiadała za największe projekty internetowe Grupy Money - od opracowania ich strategii, przez implementację w internecie, pozyskiwanie ruchu 
z Google, po rozwój pozwalający na osiągnięcie zysków. Doradzała zarządom Grupy Onet - Ringier Axel Springer w sprawach związanych z prowadzeniem portali o tematyce biznesowej, a także nadzorowała proces zmian w obszarze jednego z najważniejszych dostawców skrzynek e-mailowych - Poczta.Onet.

 

 

 

Kaja GrzybowskaKaja Grzybowska
Dziennikarka Serwisu Informacyjnego i Działu Wydań Specjalnych

 

E: kg@interaktywnie.com

 

 

Zajmuje się przygotowaniem artykułów, newsów i wywiadów zamieszczanych w serwisie oraz bierze udział w pracach związanych z przygotowaniem i składem graficznym wydawanych cyklicznie raportów branżowych Interaktywnie.com. Z mediami internetowymi związana od 5 lat. Współpracowała m.in. z portalami Wyborcza.biz, Biznes.Onet.pl i Inwestycje.pl, a także z agencjami reklamowymi w charakterze copywritera. Interesuje się rynkiem mediów cyfrowych i reklamą.

 

 

 

Bartosz Chochołowski

Bartosz Chochołowski
Redaktor Działu Wydań Specjalnych

 

E: bch@interaktywnie.com

 

 

Koordynuje przygotowywanie raportów specjalnych wydawanych przez Interaktywnie.com. Przygotowuje do nich także analizy i przekrojowe publikacje o rynku. Z mediami związany jest od dwóch dekad. Przygodę z dziennikarstwem zaczynał w prasie codziennej, ale większość zawodowego życia związał z mediami internetowymi. Przez 10 lat był dziennikarzem i redaktorem w portalu Money.pl, a obecnie prowadzi własną agencję contentową.

 

 

 

Dorota ZiemkowskaDorota Ziemkowska
Redaktor Interaktywnie.com

 

E: redakcja@interaktywnie.com

 

 

Zajmuje się przygotowywaniem artykułów do raportów Interaktywnie.com, jest zastępcą redaktora naczelnego portalu Wyprawy Marzeń. Wcześniej pracowała jako dziennikarz w portalu finansowym Money.pl i serwisach lifestylowych Grupy Money, była również redaktorem prowadzącym dział Technologie. Pracowała jako wydawca strony głównej O2.pl - portalu adresowanego do millenialsów. Autorka reportaży biznesowych i multimedialnych.

 

 

 

Barbara ChabiorBarbara Chabior
Redaktor Interaktywnie.com

 

E: redakcja@interaktywnie.com

 

 

Filolog, dziennikarka z wieloletnim stażem, blogerka. Debiutowała w Gazecie Wyborczej, współpracowała z ogólnopolskimi tygodnikami, z rozgłośniami radiowymi oraz wrocławskimi lokalnymi mediami. Obecnie warszawianka, użyczająca pióra pismom i portalom o rozległym wachlarzu tematycznym - z równą pasją pisze o sztuce, kinie, teatrze, historii, literaturze, nauce, psychologii, najnowszych technologiach, jak i o fascynujących ludzkich anomaliach.

 

 

 

Bartłomiej DwornikBartłomiej Dwornik
Redaktor Interaktywnie.com

 

E: bd@interaktywnie.com

 

 

Dziennikarz i manager, od dwudziestu lat w branży medialnej i interaktywnej. Zaczynał jako reporter, a następnie redaktor dolnośląskich dzienników: Gazety Wyborczej Wrocław, Słowa Polskiego i Gazety Wrocławskiej. Odpowiadał za wydania drukowane oraz internetowe. Przez ponad osiem lat był redaktorem i zastępcą redaktora naczelnego portalu finansowego Money.pl, a po przejęciu portalu przez WP, wicenaczelnym serwisów ekonomicznych Grupy. Z doświadczenia również programista i autor stron internetowych.

 

 

wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.