Kadra zarządzająca Interaktywnie.com

Tomasz Bonek

Tomasz Bonek
Prezes Zarządu i Redaktor Naczelny

 

E: tb@interaktywnie.com

 

 

Z dziennikarstwem związany jest od dwudziestu lat. Jest współtwórcą sukcesu Money.pl, gdzie przez 11 lat był redaktorem naczelnym i członkiem grupy zarządzającej spółką. Następnie szefował internetowym redakcjom biznesowym Grupy Onet - Ringier Axel Springer (Forbes.pl, Biznes.Onet.pl). Odpowiadał za wprowadzenie polskiej edycji serwisu Business Insider.

Pisał do Newsweeka, Rzeczpospolitej, Pulsu Bizneseu, Press. Jest także wykładowcą na studiach dziennikarskich i zakresu public relations w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz autorem serii książek o promocji w internecie i biznesie w sieci wydanych przez międzynarodowe wydawnictwo Wolters Kluwer. Od 2010 r. jest prezesem zarządu i redaktorem naczelnym Interaktywnie.com.

 

 

 

Marta Smaga

Marta Smaga
Dyrektor ds. Rozwoju

 

E: ms@interaktywnie.com

 

 

Specjalizuje się w realizacji projektów internetowych. Przez dziesięć lat, najpierw jako project manager, a następnie dyrektor działu rozwoju i technologii, odpowiadała za największe projekty internetowe Grupy Money - od opracowania ich strategii, przez implementację w internecie, pozyskiwanie ruchu 
z Google, po rozwój pozwalający na osiągnięcie zysków. Doradzała zarządom Grupy Onet - Ringier Axel Springer w sprawach związanych z prowadzeniem portali o tematyce biznesowej, a także nadzorowała proces zmian w obszarze jednego z najważniejszych dostawców skrzynek e-mailowych - Poczta.Onet.

 

 

 

Kaja GrzybowskaKaja Grzybowska
Zastępca redaktora naczelnego

 

E: kg@interaktywnie.com

 

 

Z mediami internetowymi związana od 10 lat, a samym Interaktywnie.com od 2013 roku. Wcześniej współpracowała m.in. z portalami Wyborcza.biz, Biznes.Onet.pl, Inwestycje.pl, Money.pl.

 

 

 

 

Barbara ChabiorBarbara Chabior
Redaktor wydań specjalnych

 

E: bc@interaktywnie.com

 

 

Filolog, dziennikarka z wieloletnim stażem, blogerka. Debiutowała w Gazecie Wyborczej, współpracowała z ogólnopolskimi tygodnikami, z rozgłośniami radiowymi oraz wrocławskimi lokalnymi mediami.

 

 

wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.