23.06.2015 / Felieton - Moje WWW / Portale
 

TOP 5 stron i aplikacji, które pomogą w tworzeniu kampanii PR

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
Jakub Zajdel
 

- Wybrałem kilka godnych polecenia adresów, których regularna lektura pozwoli wzbogacić wiedzę o PR-e i być na bieżąco z tym, co się dzieje na świecie w tym kontekście. To jednak również  media, gdzie można codziennie znaleźć inspiracje do kampanii PR czy bieżących działań komunikacyjnych. Mogą one przydać się  w codziennej pracy każdego PR-owca - specjalnie dla Interaktywnie.com pisze Jakub Zajdel z agencji Consulting & More.

1. PR NEWSWIRE

Codzienna porcja świeżych studiów przypadku, ciekawych artykułów, tzw. white papers czy porad. To również bardzo dobre źródło do skatalogowanych w poszczególnych kategoriach tematycznych komunikatów prasowych, które mogą służyć jako punkt odniesienia czy inspiracja.

2. PR DAILY

Szeroki przekrój ciekawych treści sięgających od tematyki mediów społecznościowych, przez media relacje aż do zagadnień związanych z eventami czy zarządzaniem kryzysowym. Newsy, ciekawe porady, przegląd wieści ze świata.

57150_1.png

3. FASTCOMPANY 

Nie stricte PR-owe, ale mimo wszystko świetne źródło inspiracji, które można często wykorzystać, planując działania PR-owe. Magazyn skupiony na innowacjach w technologii, designie, ekonomii i szeroko pojętym biznesie. Cztery gałęzie tematyczne (Company, Co.Design, Co.Exist, Co.Create) dostarczają codziennej porcji inspirujących treści z całego świata z różnych dziedzin.

4. ENTREPRENEUR

Kolejna nie do końca branżowa pozycja oferująca wartościowe treści z zakresu marketingu, strategii biznesowych, studiów przypadku, start up’ów, rozwoju osobistego. Na witrynie znajdziemy dodatkowo szereg przydatnych porad czy tzw. human stories.

57151_1.png

5. PR WEEK

Świetne źródło informacji dla każdego PR-owca. Oferowane przez serwis treści sięgają od newsów agencyjnych ze świata, wieści dotyczących brand- i corporate PR-u,  public affairs czy technologii. Do tego podcasty, wywiady ze znanymi postaciami ze świata marketingu i public relations, jak również z prominentnymi dziennikarzami czy liderami opinii.

Autor: Jakub Zajdel, właściciel agencji doradztwa komunikacyjnego Consulting & More, w której portfolio znajdują się marki takie jak Meble Wójcik, Logitech, Nespresso, CEDC, Moet Hennessy Polska, Lexus Warszawa Wola oraz podmioty publiczne w tym m.in. Komisja Europejska, Ministerstwo Finansów i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.