Na rynku nie brakuje polskich produktów, które pomogą Ci zorganizować pracę. Oto kilka z nich

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
Łukasz Głombicki
 
Łukasz Głombicki
Łukasz Głombicki

Łukasz Głombicki, obecnie szef komunikacji sieci zrzeszającej twórców internetowych Lifetube, specjalnie dla Interaktywnie.com zdradza, jakie aplikacje pozwalają mu zwiększyć efektywność w pracy (i nie tylko). Na liście nie brakuje polskich produktów!

Żyję online i w zasadzie podłączony do sieci jestem - z wyłączeniem urlopu - non stop. Wybrałem sześć narzędzi, bez których zupełnie sobie nie wyobrażam pracy, i które bardzo mi na co dzień pomagają - zawodowo i prywatnie. Oczywistości - takich jak Facebook, Instagram, Twitter - nie wymieniam, jak ktoś mnie zna, to wie, że jestem uzależniony od social mediów. 

Prowly

Zarządzanie bazą mediów, wysyłki informacji prasowych i - co dla mnie mega istotne - własne medium, czyli Brand Journal. Dzięki Prowly możemy prowadzić komunikację ze wszystkimi istotnymi dla nas grupami i prezentować treści w bardzo efektowny sposób. 

Prowly założone zostało przez Joannę Drabent i Szymona Szymczyka, którzy wcześniej pracowali w agencji PR-owej Kolko PR. Prowly to platforma SaaS skierowana do PR-oców. Spółka należy do European Tech Alliance (tak jak Spotify, BlaBlaCar, Deezer).

W 2013 roku Prowly pozyskało pierwszego inwestora – inkubator technologiczny Ventures Hub z portfolio funduszu IQ Partners. Trzy lata później - inwestorami zostali Internet Ventures FIZ - fundusz zarządzany przez Grupę Private Equity Managers oraz Bluerank - agencja marketingu online. Z narzędzia korzystają takie marki jak IKEA, Spotify, National Geographic czy Allegro.

Brand24 

Codziennie rano mejl z najważniejszymi wzmiankami o obserwowanych markach, bieżący monitoring, zasięgi i dyskusje. Tego narzędzia nie trzeba reklamować, a trzeba je mieć :)

Założycielami firmy Brand24 i twórcami narzędzia o takiej samej nazwie są Michał Sadowski i Karol Wnukiewicz.

W 2015 roku w spółkę zainwestował fundusz venture capital Inovo (1,4 mln zł w 5% akcji), a tym samym jej wycena wyniosła 28 mln zł. Rok później zainwestowali się nią twórcy LiveChata, przejmując pakiet 11,5 proc. akcji i deklarując wsparcie merytoryczne w dalszym rozwoju firmy.

Ahoy Travel

Aplikacja dla wszystkich, którzy dużo latają - chłopaki z Ahoya załatwiają wszystko za Ciebie, bukują, ogarniają, pilnują i podpowiadają. Polecam!

Uber i Uber Eats

I firmowo, i prywatnie. Szybko, miło i wygodnie. Serio, odkąd Uber jest w Polsce, nie wyobrażam sobie poruszania po mieście bez nich, a ostatnio nie wyobrażam sobie zamawiania jedzenia inaczej. Jestem psychofanem.

inFakt

Super aplikacja do księgowości dla firm - mini, małych i średnich. Bardzo mi pomaga! Wystawianie faktur, dodawanie kosztów przez zrobienie zdjęcia, opieka księgowego. Super sprawa!

inFakt.pl założony został przez Wiktora Sarotę, który teraz pełni funkcję prezesa spółki. Firmę buduje od 2008 roku, jej siedziba jest w Krakowie.

Koszulkowo.com

To prywata, ale serio. Mam dwie koszulki w szafie, które nie mają napisów z Koszulkowa. BARDZO!

62030_koszulkowo.png

Koszulkowo.com powstało w 2004 roku, w Zabrzu i po kilku latach funkcjonowania jako jednoosobowy sklepik wysyłkowy, połączyło siły z zakładem produkcyjnym w Białymstoku i... zaczęło promować się w internecie. Współtwórcą tego sukcesu jest Michał Górecki, który wcześniej zajmował się marketingiem w agencjach interaktywych.

Łukasz Głombicki - obecnie szef komunikacji Lifetube, największej sieci zrzeszającej twórców internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Do niedawna szef działu online National Geographic, National Geographic Traveler, Focus i Coaching. Były wydawca strony głównej Gazeta.pl i szef serwisu Pieniądze tego portalu. Wcześniej m.in. w naTemat, TVN CNBC i Mastiff Media Polska. W mediach pracuje od ponad 10 lat, jego pasją są media społecznościowe, wideo i nowe media. Czas wolny? Sporty wodne, motorówki, przyjaciele. Smakosz szkockiej whisky. 

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (3)
Patrycja
1. Patrycja, 178.42.234.*, 07.03.2017 / 10:48
Z polskich produktów, na które warto zwrócić uwagę i które pomogą zorganizować pracę jest jeszcze http://Postfity.com gdzie z jednego panelu można publikować posty do wielu kanałów social media. Oprócz tego aplikacja dysponuje kreatorem obrazów, analityką, kalendarzem social media.Multinarzędzię przydatne dla marketerów, agencji (z opcją tworzenia zespołów social media) i wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić czas spędzany na komunikacji w social media.
Mateusz Czech
2. Mateusz Czech, 95.143.241.*, 07.03.2017 / 11:32
Cześć Łukasz i dzięki wielkie! Znalezienie się w takim gronie to zaszczyt dla naszej skromnej ekipy Brand24!
Monika
3. Monika, 213.192.75.*, 07.03.2017 / 12:57
Kilku z tych narzędzi używam codziennie w pracy :)

PS W wolnej chwili zapraszam do zapoznania się z naszą aplikacją webową do umawiania spotkań (Appoint.ly). 100% made in Gdańsk!
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.