21.04.2017 / Biznes
 

Mistrz Pągowski na billboardach. Tak świętują 40-lecie jego pracy

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

Z okazji jubileuszu pracy artystycznej Andrzeja Pągowskiego OOH magazine przygotował specjalne wydanie swojego kwartalnika. W środku znaleźć można wywiad z mistrzem polskiej grafiki, a zwieńczeniem tej współpracy jest okładka przygotowana przez samego artystę. Z tej okazji OOH magazine złożył mistrzowi życzenia w "wielkim formacie".

Andrzej Pągowski obchodzi w tym roku 40-lecie działalności artystycznej. Wiele lat współpracy łączy też artystę z OOH magazine.

- To już tyle lat, że trudno byłoby mi nawet wskazać moment, kiedy rozpoczęła się moja współpraca z OOH magazine. To branżowy magazyn, który określam mianem "pozytywnie agresywnego" na rynku. Jest widoczny, ma świeże pomysły, działa kreatywnie i stale prze do przodu. To trochę tak, jak ze mną, pewnie dlatego tak dobrze się rozumiemy. Zresztą, te kontakty zawsze były oparte nie tylko na działaniach stricte biznesowych, ale też na emocjach i przyjaźni. Takie relacje zawsze sprawdzają się najlepiej – mówi Andrzej Pągowski.

Z okazji jubileuszu w Warszawie pojawiły się więc wielkoformatowe życzenia dla artysty od przyjaciół, OOH magazine, AMS i Ströer. Kampania Ströer obejmowała nośniki Infoscreen oraz standardowe billboardy. Infoscreen to elektroniczny nośnik (ekran o powierzchni 5 m2), emitujący spot reklamowy w jakości HD. Zlokalizowane są w warszawskim metrze. Pięć billboardów o rozmiarach 12 m2 pojawiło się na ulicach stolicy: Senatorskiej, Polnej, Jana Sobieskiego, Racławickiej i Wincentego Rzymowskiego.

- Andrzej Pągowski niewątpliwie jest jednym z najwybitniejszych artystów-grafików w Polsce. Wypracował sobie niepowtarzalny styl, tworząc niesamowite plakaty, ilustracje oraz okładki płyt. Jesteśmy wdzięczni za wkład Andrzeja Pągowskiego w rozwój artystycznego plakatu w naszym kraju - mówi Marta Grodner, Marketing Manager w Ströer Media.

AMS udostępnił dwa nośniki typu billboard 12 m2 zlokalizowane w Warszawie.

- Te najbardziej tradycyjne nośniki połączyliśmy z komunikacją w social mediach. Zrobiliśmy zdjęcia z kampanii i w postaci animowanego gifa dołączyliśmy do życzeń dla pana Andrzeja na Facebooku. Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób uświetnić okrągły jubileusz mistrza - mówi Agnieszka Bakiensztos z firmy AMS.

Warto dodać, że artysta jest autorem także logo OOH magazine. Jego cykl „OOH world by Andrzej Pągowski” zrobił swojego czasu sporo zamieszania za sprawą kontrowersyjnego plakatu „Oddajcie krzyż Chrystusowi”. Dwa lata temu również zaszczycił swoją obecnością okładkę OOH magazine, która została wyróżniona w konkursie Grand Front 2015.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.