6.08.2018 / E-commerce
 

Grupa PWN uruchamia sklep z edukacyjnymi zabawkami dla dzieci

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Ravelo - odpowiedzialne za rozwój e-commerce w Grupie PWN - uruchomiło sklep z zabawkami kreatywnymi i edukacyjnymi dla najmłodszych aleMaluch.pl. W ofercie aleMalucha znajduje się prawie 3000 gier i zabawek, mających na celu wspieranie wszechstronnego rozwoju motorycznego, społecznego i poznawczego.

- Psycholodzy rozwojowi są zgodni - zabawa odgrywa ogromną rolę w życiu dziecka. Jest niezwykle ważna w procesie prawidłowego rozwoju psychicznego, pozwala zdobywać nowe umiejętności i zaspokaja ciekawość świata - mówi Dorota Bachman, Prezes Ravelo/Grupa PWN. - Wiemy, że zabawa już od pierwszych miesięcy jest integralną częścią życia każdego dziecka, dlatego postanowiliśmy otworzyć sklep oferujący produkty, które będą jednocześnie bawiły oraz wspierały rozwój i kreatywność dzieci - dodaje Dorota Bachman.

W sklepie dostępne są m.in. przystosowane do prania w pralce zabawki Vking Toys, edukacyjne zabawki Carotina i nagrodzone statuetką KIDS TIME STAR zabawki marki Quercetti. W ofercie znajdują się także mozaiki pozwalające rozwijać umiejętności manualne i zmysł obserwacji oraz instrumenty dla dzieci. 

AleMaluch.pl to to także oferta książek dla dzieci, specjalnie wyselekcjonowanych przez pedagoga z redakcji aleMaluch.pl. Publikacje zostały skategoryzowane w oparciu o wiek dziecka, dla którego będą odpowiednie. Rodzice znajdą w aleMaluchu również edukacyjne gry i różnego rodzaju puzzle, przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Choć produkty oferowane przez sklep przeznaczone są dla dzieci, cały serwis powstał z myślą o rodzicach – zabieganych i zmęczonych, ale jednocześnie pragnących zapewnić swoim pociechom możliwie najlepsze warunki do rozwoju. Wszystkie zabawki dostępne w sklepie opatrzone są informacją dotyczącą wieku dziecka, dla którego będą one odpowiednie, oferowane artykuły posiadają atest bezpieczeństwa, dzięki któremu rodzice mogą mieć pewność, że są one bezpieczne zarówno dla malucha, jak i dla środowiska. 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.