16.11.2018 / Oceny serwisów / Portale
 

Domiporta.pl w nowej oprawie rusza z multimedialną kampanią reklamową

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Domiporta.pl (materiały prasowe)
Domiporta.pl (materiały prasowe)

Domiporta.pl, należąca do Agory platforma z ofertami nieruchomości, ma nową identyfikację wizualną i całkowicie przeprojektowany layout. W nowej odsłonie serwisu jest pięć zakładek: Sprzedaż, Wynajem, Inwestycja – z ofertami z poszczególnych kategorii, Raporty i analizy – zawierającą artykuły i infografiki na temat rynku nieruchomości tworzone przez ekspertów Domiporta.pl oraz Premium Real Estate – zupełnie nową kategorię poświęconą nieruchomościom z najwyższej półki cenowej. 

– Nowy layout serwisu i funkcjonalności wykorzystujące innowacyjne technologie to pierwszy etap realizacji naszej nowej strategii – baza, na której chcemy budować nowoczesną platformę cyfrową – mówi Sławomir Gąsiorowski, prezes Domiporta.pl. – Chcemy, aby za jakiś czas Domiporta.pl stała się hubem integrującym wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego. Dlatego stopniowo wzbogacamy serwis o porady ekspertów i narzędzia tworzone zarówno z myślą o indywidualnych użytkownikach, jak i o agencjach nieruchomości czy osobach zainteresowanych trendami rynkowymi. 

Oprócz strony głównej, zmieniły się także strony z ofertami. W projekcie postawiono na dużą liczbę zdjęć oraz czytelne oznaczenia obrazkowe informujące o ich najważniejszych cechach. Użytkownicy mogą także skoncentrować się na wyszukiwaniu nieruchomości na wybranym obszarze, korzystając z wygodnej mapy uwzględniającej ważne miejsca znajdujące się w okolicy, np. sklepy, urzędy, szkoły czy parki.

Panel dla użytkowników umożliwia teraz zarządzanie i zapamiętywanie preferencji dotyczących ofert, co pozwala na jednoczesne wyszukiwanie kilku nieruchomości. Zyskał także specjalny "powiadamiacz", który informuje użytkowników o pojawieniu się nowych ofert zgodnych z zapisanymi przez nich preferencjami. Nowa odsłona Domiporta.pl wykorzystuje także chatbota do bieżącej obsługi użytkowników. 

Jak zmiany wypadają w oczach ekspertów? Ich opinie przeczytasz poniżej.

 

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ SZCZEGÓŁOWĄ OPNIĘ
66508_antek_ux.jpg

Antoni Łubecki, UX/UI Designer w IMAGINE:

Widać, że projektanci Domiporta czerpali garściami od najlepszych, bo trudno oprzeć się wrażeniu, że nowa odsłona serwisu mocno inspiruje się rozwiązaniami AirBnB. Cóż, jeśli się inspirować, to najlepszymi.

66509_tomasz_soluch.jpg

Tomasz Soluch, MOSQI.TO

Layout zdaje się całkiem dobrze rozkładać na różnych rozdzielczościach  i przyjemnie się na niego patrzy. Z czasem jednak zaczynają pojawiać się rzeczy, które powodują zdziwienie

66510_kamil-pietrzak.jpg

Kamil Pietrzak, Graphic Designer w OSOM STUDIO Agencja Interaktywna

Usprawniona mogłaby zostać również sama nawigacja. Ilość kliknięć w zakładki na home można było zredukować, stosując selektor hover. Taka aktywacja zakładek, poprzez najechanie kursorem, skróciłaby ścieżkę usera.

Robert Sosnowski (fot. Biuro Podróży Reklamy)

Robert Sosnowski, CVO agencji Biuro Podróży Reklamy

Chwilę zajęło mi znalezienie przyszpilonej oferty. To jest uwstecznienie. Wiem, że zbieranie leadów i nowe funkcje są ważne, ale nie powinna cierpieć na tym satysfakcja użytkownika z podstawowej funkcjonalności. 

Przejdź na kolejne strony artykułu:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (1)
Aga
1. Aga, 79.184.117.*, 16.11.2018 / 19:56
"Chcemy, aby za jakiś czas http://Domiporta.pl stała się hubem integrującym wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego. Dlatego stopniowo wzbogacamy serwis o porady ekspertów i narzędzia tworzone zarówno z myślą o indywidualnych użytkownikach, jak i o agencjach nieruchomości czy osobach zainteresowanych trendami rynkowymi." Chcą być hubem wzbogacając porady ekspertów?? Który mamy rok? 2010?? Czyżby brak strategii?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.