11.12.2017 / Portale
 

Ruszył portal Nieruchomosci.interia.pl

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Biuro Prasowe Interia.pl
Biuro Prasowe Interia.pl

Grupa Interia we współpracy z WHIZZ S.A. – wydawcą serwisu pukpuk.pl – stworzyła Nieruchomosci.interia.pl. Nieruchomosci.interia.pl oferuje dostęp do ofert mieszkań z rynku pierwotnego – w całej Polsce. Serwis zawiera również porady dla zainteresowanych kupnem nowego mieszkania, jego finansowaniem, wyposażeniem, wykończeniem. Za aspekt merytoryczny odpowiadają eksperci pukpuk.pl, od lat związani z branżą nieruchomości. 

- Połączenie brandu pukpuk.pl, zawierającego najlepsze oferty deweloperów i wartościowe, a przede wszystkim ciekawe treści redakcyjne, z potencjałem Interii, najbardziej dynamicznie rozwijającego się portalu w polskiej sieci, daje ogromne możliwości rozwoju. Pierwsze dni funkcjonowania serwisu przynoszą bardzo satysfakcjonujące statystyki. To utwierdza nas w przekonaniu, że nasz pomysł na zupełnie nową jakość prezentowania nieruchomości, jest strzałem w dziesiątkę – mówi Jarosław Matusiak, prezes WHIZZ S.A. 

- Rozpoczęcie współpracy między Grupą Interia a firmą WHIZZ S.A jest dużym sukcesem dla każdej ze stron. Interia zyskuje bardzo szeroką ofertę nieruchomości oraz materiały redakcyjne i wideo z obszaru nieruchomości. Są to bardzo atrakcyjne dla naszych użytkowników treści, które będziemy prezentować im w różnych miejscach portalu. Firmie WHIZZ S.A. współpraca z Grupą Interia, czyli jednym z wiodących mediów internetowych w Polsce, daje możliwość dotarcia do bardzo dużej liczby użytkowników w doskonałym kontekście redakcyjnym – mówi Robert Biegaj, Dyrektor Działu Handlowego Grupy Interia.

Uruchomiony właśnie serwis wyróżnia nowatorski sposób prezentacji ofert i informacji o nieruchomościach. Bazę ofert w Nieruchomosci.interia.pl tworzą nie pojedyncze mieszkania, ale całe inwestycje. Dzięki temu użytkownicy szukający mieszkań nie muszą tracić czasu na przeglądanie setek lokali i rzutów mieszkań. Najważniejsze informacje podawane są w atrakcyjnej i skondensowanej formie, m.in za pomocą krótkich filmów wideo. To zupełnie nowa jakość w porównaniu do funkcjonujących na rynku witryn z branży nieruchomości.

Selekcjonowanie treści przez ekspertów pukpuk.pl dotyczy również prezentowanych informacji i newsów poświęconych tematyce nieruchomości. Zamiast trudnego, branżowego lub prawniczego języka wiadomości prezentowane są w sposób użyteczny, zrozumiały dla każdego, kto szuka nowego mieszkania. - Dajemy praktyczne wskazówki, które stanowią podstawę przygotowania się do poszczególnych etapów zakupu. Dzięki temu klient ma pewność, że nie zostanie zaskoczony, oszukany i nie straci na zakupie - dodaje Edyta Koczwara, brand manager WHIZZ. 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.