Ideatronic jest polską agencją interaktywną założoną w 1999 roku.
MARKETING. Nasza firma nie naśladuje najnowszych trendów w sieci, lecz je tworzy. To co najbardziej nas różni od konkurencji to nastawienie na sukces biznesowy naszych klientów. Prowadzimy kampanie SEO (Pozycjonowanie), Pay-per-click, kampanie banerowe, tworzymy i optymalizujemy strony, portale i sklepy internetowe. Podnosimy odwiedzalność i konwersję na sprzedaż.
TECHNOLOGIA. Oferujemy szereg autorskich narzędzi takich jak systemy e-commerce, systemy zarządzania treścią CMS, narzędzia marketingu relacyjnego (newslettery, bazy kontaktowe, segmentacja), systemy analityczne, systemy rezerwacji hoteli online i wiele innych usług.
KREACJA. Efektywność kampanii marketingowych w dużej mierze zależy od formy przekazu. Nasz duży team Produkcji Interaktywnych projektuje najwyższej jakości grafikę na potrzeby www, animacje flash, AJAX oraz montaż video.