henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-06-03 13:08:22

Startuje FairSquare.com

Już 16 czerwca startuje FairSquare.com – innowacyjna platforma sprzedażowo - społecznościowa dla wszystkich tych, którzy nie lubią przepłacać i polują w sieci na najlepsze oferty promocyjne. Portal promuje uczciwe, pełnowartościowe i bezpieczne zakupy na jasnych zasadach- donosi Łukasz Stępniak (agencja PR magnifiCo) w informacji prasowej z 3 czerwca.

krajem europejskim, w którym uruchomiony zostanie serwis.
Platforma FairSquare dedykowana jest wszystkim użytkownikom serwisów zakupów grupowych, outletów i portali zniżkowych, którzy cenią sobie uczciwe i jasne oferty. W ramach jednego serwisu zgromadzone zostały funkcje sprzedażowe i społecznościowe, dotąd dostępne w znanych witrynach takich jak: Amazon, Facebook, Mapy Google czy Ceneo. Grupa programistów pracowała również nad systemem zabezpieczeń, dlatego Klient ma pewność, że zakupy na FairSquare będą pozbawione ryzyka.
FairSquare jest usługą skierowaną do Oferentów oraz Klientów. Oferenci samodzielnie wystawiają oferty sprzedaży, natomiast Klient po przejściu krótkiego procesu rejestracji otrzymuje dostęp do produktów i usług w promocyjnych cenach. Dla każdego Klienta tworzony jest unikatowy profil – podobnie jak ma to miejsce na portalach społecznościowych. Dzięki niemu można dokonywać zakupów, przeglądać listę transakcji, bukować terminy wizyt na wykupione usługi (np. wizytę u fryzjera), oceniać jakość produktów i usług, a także komunikować się bezpośrednio z Oferentami.
Dlaczego FairSquare.com jest fair? To społeczność Klientów otrzymuje narzędzie oceny Oferentów i blokowania nieuczciwych praktyk. Skargi na sprzedawców będą skutkować blokadą lub likwidacją zgłoszonych kont.

Dla tych, którzy cenią swobodę mobilnych zakupów, FairSquare.com przygotowało, najbardziej zaawansowaną aplikację e-commerce na polskim rynku. Bogactwo funkcjonalności przewyższa wszystko, co można było do tej pory spotkać w aplikacjach zakupowych.
- Nasza platforma stanowi połączenie wielu funkcji znanych z aplikacji takich jak: eBay, Facebook, Scaner QR Codów, Mapy Google i komunikatora – mówi Bartosz Bodnar – Mam ogromną nadzieję, że polscy Klienci przyjmą ją z entuzjazmem! Opcja geolokalizacji ułatwi wyszukiwanie najlepszych ofert z okolicy. Na mapie wyświetlą się punkty partnerskie z ofertami promocyjnymi.
W czerwcu aplikacja dostępna będzie na platformę iOS, a już wkrótce na pozostałe.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.