2011-07-12 15:28:08

Najwięksi gracze na Allegro. Zobacz ile zarabiają

Zobacz komentowany artykuł

« Poprzednia  2 / 2 
Allecoto
11. Allecoto 15.01.2023 / 09:32
W kategorii Odzież itd prowizja Allegro to minimum 12% a nie 5 czy 6, koszt zakupu jest wysoki, podatki również - odejmijcie sobie to wszystko i policzcie ile zostaje... Wiadomo że obrót robi robotę ale żeby mieć duży obrót musi mieć kto to robić - pracownicy, zusy, lokale - sorry, ale PRZYCHÓD nie jest wyznacznikiem niczego.. Kupuję większość rzeczy w internecie i jak kilka lat temu większość zakupów było z Allegro - dzisiaj kupuję tam max kilka rzeczy w roku .. Dawniej było taniej - teraz na Allegro jest drożej niż gdziekolwiek indziej, taniej już wybrać się do sklepu stacjonarnego..
Już lepszy ebay bo jest zasięg ogólnoświatowy, prowizje takie same.
Stefan
12. Stefan 27.03.2023 / 13:57
Bez sensu jest płacić na allegro, skoro można wystawić bezpłatnie po innych portalach jak np. lagoldi. com. Lagoldi nie ma żadnych opłat więc u mnie mieści sie w topce serwisów ogłoszeniowych.
« Poprzednia  2 / 2 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2023 interaktywnie.com. All rights reserved.