henryk szatkowski
henryk szatkowski 2013-12-13 12:28:02

CDP.pl na Allegro

Spółka CDP.pl, wyłączny dystrybutor gier i filmów Disneya na Blu-ray oraz DVD a także właściciel platformy cyfrowej dystrybucji gier, filmów, audiobooków i ebooków, uruchomił oficjalny sklep wysyłkowy w Strefie Marek Allegro- informuje Marcin Droba z InnerValue Investor Relations

Pod adresem

www.disney.strefamarek.allegro.pl

można zamawiać i kupować z dostawą do domu nowości filmowe na DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D, doskonałe serie wydawnicze gier i filmów, w tym produkty z rodziny Disney Infinity.

Na start sklepu w Strefie przygotowano atrakcyjne promocje. Zakup trzech dowolnych produktów premiowany jest upominkiem: unikalną lalką-księżniczką. Dodatkowo na wszystkie filmy na Blu-ray i Blu-ray 3D oferowany jest 25% rabat, a premierowy tytuł „Jeździec znikąd” można będzie kupić nawet o 50% taniej. Wszystkie zamówienia złożone na disney.strefamarek.allegro.pl realizowane są bez dodatkowych kosztów wysyłki.

„Naszym celem jest zapewnienie klientom Allegro jak najszerszej oferty popularnych, cenionych i znanych ze swojej jakości produktów w jednym miejscu. Chcemy zapewniać wygodę, bezpieczeństwo i satysfakcję z zakupów. Na Allegro nie było dotychczas odpowiedniego miejsca do wzorcowego wystawienia pełnej oferty marki. Popularność naszego serwisu pozwoli na masową komunikację z rynkiem. Dzięki bezpośredniej współpracy ze spółką CDP.pl możemy realizować wspólne cele - oferowanie przyjemności podczas zakupów i radości z produktów, które ucieszą każdego, najmniejszego i już całkiem dorosłego” – powiedziała Karolina Świetlicka, Specjalista ds. Współpracy Partnerskiej, Strefa Marek Allegro.pl.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.