Maciej Tomczyk
Maciej Tomczyk 2015-08-03 21:00:57

Na jakiej platformie postawić sklep internetowy?

Zastanawiam się nad wyborem platformy na jakiej mógłbym postawić sklep internetowy. Przewidywana liczba produktów to ok. 75-100. Nie potrzebuje jakiegoś mega kombajnu, bardziej zależy mi na prostocie. Nie wiem czy to standard czy nie ale zależny mi na jakimś dobrym systemie do rabatów i promocji oraz łatwym podłączeniu jakiegoś systemu płatności.
Co polecacie?

1 / 1 
Monika Łuczak
1. Monika Łuczak 05.08.2015 / 11:40
Moim zdaniem najbardziej przyjazny jest WooCommerce. Nie wymaga specjalnej wiedzy do samego postawienia i zarządzania. Całość też nie sprawia problemu programistom, co przy ewentualnych zmianach czy optymalizacjach SEO jest przydatne :) System płatności najlepiej wybrać taki który ma dedykowany moduł - wtedy integracja jest banalnie prosta. Nie pamiętam już ale chyba Dotpay miał coś takiego, ale musisz sprawdzić :)
Cezary Bibczuk
2. Cezary Bibczuk 25.09.2015 / 10:28
Tak, można po prostu zainstalować wtyczkę do płatności Dotpay. Nic trudnego. Jeżeli jak napisałeś "nie potrzebujesz kombajnu", to w zupełności ci wystarczy.
Paskudny Joe
3. Paskudny Joe 09.11.2015 / 17:36
Tu masz wszystkie funkcje mojego oprogramowania
http://sellingo.pl/funkcje-oprogramowania#!pelna-funkcjonalnosc
spełnia wszystikie moje oczekiwania, to o czym Ty piszesz też, zwłaszcza fajne mają te promo opcje - kupony rabatowe itd
Martyna Chapsburg
4. Martyna Chapsburg 23.11.2015 / 04:17
oo, z sellingo to ja mam świetne doświaczenie - obsługiwałam sklep gościa postawiony na nim, prosta rzecz, dużo naprawdę dużo funkcji ale opanowanie mi zajęło dosłownie kilka godzin.
xiaoyi xiaoyi
5. xiaoyi xiaoyi 24.11.2015 / 07:21
EBAY, AMAZON IS NOT BAD, YOU CAN CREATE YOUR OWN SITE, LIKE Dressesmallau, BUT IT MAY COST MUCH TIME TO PROMOTE IT.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.