Martyna Chapsburg
Martyna Chapsburg 2015-07-10 08:20:33

oprogramowanie

postanowiłam poza już prowadzonym sklepem allegro otworzyć coś bardziej profesjonalnego i założyć sklep internetowy, słyszałam też że rozwiązania nie muszą być drogie żeby były dobre. niestety rozmowa z jedyną osobą która się na tym temacie zna (dystrybutor takiego oprogramowania) za każdym razem kończy się autoreklamą a ja bardzo bym chciała coś obiektywnie dobranego.

 1 / 1 
Paskudny Joe
1. Paskudny Joe 10.07.2015 / 12:58
A to w takim razie sellingo polecam bo sam używam i nie dokazuje, a kosztuje zgrabne 0 zł mnie, bo mam małą ilość rzeczy (dobra luksusowe). W Twoim przypadku o ile oczywiście masz ich więcej to i tak będzie max 30 zł miesięcznie. Odsyłam do poczytania na ich stronce wszystkich zalet, mnie tam urzekli :P
Sylwester Jezierski
2. Sylwester Jezierski 11.07.2015 / 18:14
WItaj! Jeżeli interesuję Cię ten temat to zachęcam do lektury ostatnio przeze mnie stworzonego artykuł na temat platform e-commerce.
http://sylwesterjezierski.pl/jak-wybrac-najlepsza-platforme-ecommerce/
Po przeczytaniu zachęcam do zadawania pytani i dalszej dyskusji.
Cezary Bibczuk
3. Cezary Bibczuk 13.07.2015 / 11:48
Bardo dobry artykuł. Do tego jeszcze dodam, że warto zwrócić uwagę na integrację platformy z e-płatnościami, np. Dotpay. Bez szybkich płatności online sklep internetowy nie ma racji bytu.
Sylwester Jezierski
4. Sylwester Jezierski 14.07.2015 / 15:22
Dokładnie. Ważne, żeby były dostępne a ich wariacja była jak największa. Każdy preferuję co innego a szkoda by brak jakiegoś systemu płatności przeszkodził w procesie zakupowym.
Karolina Kura
5. Karolina Kura 21.08.2015 / 14:58
Wybierając sposób płatności za zakupy w swoim sklepie dobrze jest zwrócić uwagę na następujące elementy: szybkość transakcji dla obu stron, bezpieczeństwo oraz wielkość prowizji pobieranej przez operatora płatności.
Oprogramowanie Shoper obok ogólnie dostępnych paymentów, uruchomiło własny system płatności: Płatności Shoper. Przelewy są natychmiastowe do właściciela sklepu a prowizja jest najniższa na rynku. Dodatkowo dla nowych klientów przez pierwsze 3 miesiące prowizja wynosi 0% a potem 1,69%. Prosta kalkulacja upewnia, że start ze sklepem internetowym nie wymaga dużych nakładów finansowych. Więcej można poczytać tutaj: http://https://www.shoper.pl/platnosci/
Monika Łuczak
6. Monika Łuczak 11.09.2015 / 10:07
Z tego co wiem, to shoper można zintegrować z płatnościami Dotpay, więc problem z głowy :-)
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2023 interaktywnie.com. All rights reserved.