henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-01-16 20:56:49

Wirtualna Polska triumfuje w 9. edycji Webstarfestivalu

Jak informuje we wczorajszym (czwartek, 16 stycznia) komunikacie prasowym Zespół PR Wirtualnej Polski portal ten został nagrodzony aż w 4 kategoriach konkursu na najlepsze strony WWW i kreacje polskiego internetu.

W konkursie Akademii Internetu WP.PL okazała się najlepsza w kategoriach: Zintegrowana kampania marketingowa (kampania WP.PL na wszystko), Web Design (bloog.pl)
i Mobile (m.wp.pl). Ponadto, Akademia zdecydowała się wyróżnić w kategorii Dziecko
i rodzina serwis dzieci.pl, który otrzymał także nagrodę internautów.

Wirtualna Polska jest jedynym portalem horyzontalnym, który został nagrodzony w konkursie.

"Cieszymy się ze wszystkich nagród zdobytych podczas tegorocznej edycji, zarówno tych dotyczących naszych serwisów, serwisów mobilnych oraz kampanii marketingowej. Wart podkreślenia jest fakt, że zdobyliśmy wyróżnienia jako jedyny polski portal horyzontalny i że otrzymaliśmy nagrody w tak ważnych dla nas kategoriach" – stwierdziła Anna Pogorzelska, z-ca Dyr. Pionu ds. Marketingu Wirtualnej Polski.


Akademia Internetu, złożona z wysokiej klasy specjalistów, laureatów dotychczasowych Webstarfestivali, przedstawicieli branży internetowej, mediów, przemysłu reklamowego, przyznała WP.PL nagrody główne w kategoriach: Zintegrowana kampania marketingowa – za „WP.PL na wszystko”, prowadzoną przez portal w ubiegłym roku, wielokanałową kampanię komunikującą, że WP.PL jest dostępna na każdym urządzeniu mającym dostęp
do internetu; w kategorii Web Design nagrodzony został z kolei bloog.pl – jedna
z najpopularniejszych platform blogowych w polskiej sieci, która w połowie 2013 przeszła rewolucyjną metamorfozę. Nagrodę główną w swojej kategorii – Mobile, otrzymała także strona główna WP.PL (m.wp.pl). Przypomnijmy, że w czerwcu 2013 roku pojawiła się nowa wersja witryny, powstała przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań mobilnych.

Portal otrzymał także wyróżnienie Akademii – w kategorii Dziecko i rodzina dla serwisu dzieci.pl – parentingowej witryny skierowanej do przyszłych i obecnych rodziców. Serwis ten otrzymał także nagrodę internautów, którzy uznali, że to najlepsza platforma w swojej kategorii.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.