Pablo Pads
Pablo Pads 2017-11-13 17:49:05

Kampania reklamowa

CZEŚĆ! czy ktoś już miał kontakt z agencją reklamową http://alfabet-sukcesu.pl/ ? wydają się ok ale wole popytać może ktoś coś ?

 1 / 1 
Arkadiusz Kurzak
1. Arkadiusz Kurzak 07.03.2018 / 13:51
Ja prowadzę swój sklep internetowy i jeszcze nigdy nie korzystałem z usług agencji marketingowej. Wydaje mi się, że obecnie jest dostępnych mnóstwo narzędzi, które można obsługiwać samodzielnie lub automatycznie. Przykładowo niedawno zacząłem korzystać z wtyczki WooCommerce PlaySMS, która automatycznie generuje smsy do klientów. Bardzo prosty sposób na budowanie relacji z klientami.
Radek K.
2. Radek K. 16.07.2018 / 09:39
Nie miałem styczności z firmą o którą pytasz Pablo. Sam jednak od kilku lat współpracuję z agencją Semline i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Dzięki ich pomocy udało mi się pozyskać wielu nowych klientów. Więc jeśli chcesz, żeby sprawnie i profesjonalnie zajęli się kampanią reklamową twojej firmy lub podnieśli pozycję jej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google to znajdziesz ich tutaj http://https://semline.pl/ . Wystarczy zadzwonić i dogadać szczegóły. Szczerze polecam!
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.