ezopeia 2011-02-23 14:39:22

Najciekawsze kampanie w branży gier

Witam, od jakiegoś czasu przyglądam się tematyce kreatywnych/zaskakujących/kontrowersyjnych lub po prostu 'innych' kampanii i moją uwagę zwróciła prężnie rozwijająca się branża gier. Sam jestem graczem (choć nie hardcorowcem ;)) więc tym bardziej zaciekawiła mnie ta tematyka. Ostatnia kampania jaka zwróciła moją (i wieeelu wieelu innych graczy) uwagę to oczywiście nowy zwiastun "Dead Island". W zeszłym tygodniu Techland zachwycił świat zwiastunem do swej nowej gry "Dead Island", przedwczoraj też branżę gier zaskoczył kolejny polski produkt - kampania gry "Paper Wars: Cannon Fodder" zespołu iFun4all promujący grę jako 'najgorszą na świecie' co przyniosło zaskakujące efekty. Co sądzicie o tego typu kampaniach? Podrzucajcie więcej przykładów nietypowych kampanii, zwłaszcza w branży gier!!

1 / 1 
lila
1. lila 23.02.2011 / 14:55
Kurczę, więcej to na dzień dzisiejszy nie przychodzi mi do głowy. Chociaż ostatnio na podobnym portalu rozpoczęła się dyskusja na temat Radio Roxy pod hasłem 'U nas byle muza się nie puszcza'. Nawiązanie oczywiste. Ogólnie średnio do mnie to przemawia, ale możliwe, że nie jestem w grupie docelowej. O wiele bardziej zabawny jest iFun4all, który sprawia wrażenie, jakby zwyczajnie 'robił sobie jaja'. Taka kampania z dystansem. Mnie ogólnie się podoba. O Techlandzie nie wspomnę, mój chłopak podrzucił mi trailer i byłam naprawdę pod wrażeniem. Chcemy więcej takich kampanii! Obojętnie w jakiej branży :)
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.