Adam Wolny
Adam Wolny 2010-11-05 21:20:32

jak pracuje PR - owiec?

Co tak na prawdę należy do zadań PR- owca? wielu osobom wydaje się, że jest to tylko i wyłącznie reklama, a przecież w gruncie rzeczy tak nie jest. PR - owiec musi wykonywać jeszcze całą masę różnego rodzaju rzeczy. Jak to wygląda naprawdę.

 1 / 1 
Kamil Trzosek
1. Kamil Trzosek 06.11.2010 / 10:06
PR- owiec może zajmować sie bardzo wieloma różnymi rzeczami. Może on an przykład nie tylko prowadzić wszelkiego rodzaju akcje promocyjne, kampanie reklamowe, ale i również na przykład doradzać osobom startującym w wyborach na różne stanowiska państwowe i samorządowe.
Marta Kania
2. Marta Kania 06.11.2010 / 13:33
To prawda PR - owiec ma całą masę różnorodnych szans na wykazanie się w sowim zawodzie. Pomimo to jednak nadal w Polsce oraz w innych krajach nie ma zbyt wielu osób, które chciałyby podjąć się takiej pracy. Ponadto coraz częściej to marketingowcy zajmują sie takimi zagadnieniami.
Kasia Kruka
3. Kasia Kruka 12.02.2011 / 16:55
PR to przede wszystkim umiejętność budowania relacji. PRowiec musi dobrze pisać, być kreatywny, mieć świetną orientację w mediach, contencie i długofalowo umieć przewidzieć jakie posunięcia zostną jak odbrane i zinterpretowane medialnie i przez ludzi. Umiejętności PRowe można wykorzystywać na wielu stanowiskach i taka ogłada na pewno jest wskazana :)
jasmine
4. jasmine 18.02.2011 / 12:47
PR-wiec to jest taki człowiek od wszystkiego. Napisz co mu podsuną i na każdy temat, nawet jeśli nie ma o tym pojęcia. Oczywiście jak już coś napisze to tak jakby był ekspertem w danej dziedzinie. Codziennie zadzwoni do 50 dziennikarzy i wyśle swoje "wypociny" nawet jeśli nikt ich nie chce opublikować. Jednym słowem PR-owiec.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2023 interaktywnie.com. All rights reserved.