akzs 2011-01-06 14:47:48

Eniro - reklama w Panoramie Firm

Niedawno odwiedził nie konsultant z firmy Eniro Polska Sp. z o.o.
Zaproponował mi rozszerzenie reklamy w pf.pl za atrakcyjną cenę.
Propozycja była na tyle atrakcyjna, że podpisałem aneks poszerzający zakres reklamy. Jakież było moje zdziwienie kiedy dostałem potwierdzenie zamówienia i widniejącą na nim kwotę !!!
Teraz jestem bardziej doświadczony i poinformowany o wyżej wymienionej firmie, jak to było możliwe i jakie metody wykorzystują konsultanci Eniro. Poszukałem w internecie opinii o Eniro i o zgrozo .... Zresztą proszę zapoznać się z opiniami osobiście! Łatwo je znaleźć na forach.

Ciekawe czy ktoś ma podobne doświadczenia?

« Poprzednia  2 / 2 
Mariola Pech
11. Mariola Pech 23.10.2013 / 14:40
Moim zdaniem płatne wpisy w PF nie mają sensu. W obecnych czasach jest wiele innych sposobów na przyciągniecie klienta.
Marta Konieczna
12. Marta Konieczna 28.10.2013 / 17:30
dokładnie - lepiej zainwestować w reklamę na mapach google albo kampanię w Facebooku
Adam Murczyniak
13. Adam Murczyniak 21.02.2014 / 13:53
Zgadzam się, jak się tylko ma fundusze, to warto się pojawić w różnych mediach tych interaktywnych, jak i tych tradycyjnych. Choć wiele osób posiada dostęp do Internetu, to jednak nadal są osoby, które firm i różnych instytucji szukają w różnego rodzaju prasie lokalnej czy w papierowych katalogach. Do tego wygodniej jest szukać w internetowym katalogu niż chaotycznie w wyszukiwarkach, bo tam często wyniki nie odzwierciedlają tego czego faktycznie szukamy. A ogólnie i tak wszystko zależy od specyfiki prowadzonej działalności...
« Poprzednia  2 / 2 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.